14 Ekim 2014

Kaşmir Halı Lekeler Çıkmıyor!

Firmanızın anlaşmış olduğu bir mağazadan mayıs ayında almış olduğum ve satıcıya üzerine basa basa antibakteriyel leke tutmaz özelliğe sahip bir halı istediğim halde verilen halıda oluşan lekeleri çıkartamadım. 3 ay önce durumu mağazaya bildirdim. Mağaza 3 ay sonra halıyı fabrikaya gönderdi ve fabrika halıyı hiç bir işlem yapmadan bana teslim etti.


Fabrikanız hiçbir ürünümüzde belirttiğiniz özellikler yoktur, size yanlış bilgi verilmiştir diyerek ilgisiz ve sorumsuz bir şekilde bize halıyı teslim ettiler ve her türlü şikayete de açık olduklarını belirttiler.

Ömer 2.594 Okunma

Cevaplar

  • Ömer19 Ekim 2014

    Şikayetimizi tuketici haklarina tasiyoruz...

  • Kaşmir Halı Temsilcisi15 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetvar. com aracılığı ile dile getirdiğiniz şikayetiniz için öncelikle sizlere teşekkür ederiz. Firmamızın öncelikli misyonu müşteri memnuniyetini daimi kılmaktır. Söz konusu şikayetinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak adına lütfen aşağıda belirtilen iletişim adreslerinden bizlere ulaşınız. Not: (Karşınıza çıkan santral görevlisine lütfen ŞİKAYETVAR.com aracılığı ile aradığınızı belirtiniz.) Saygılarımızla, Kaşmir Halı A.Ş Müşteri Hizmetleri Tlf : 0 800 261 57 67 (Sabit Hatlarla aranması gereklidir. Ücretsizdir.) 0 216 651 57 00 (Cep Telefonu ile aramanız gereken durumlarda. Ücretlidir.)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön