20 Ekim 2015

Kaşmir Halı Yeni Aldığım Halı Yamuk!

05.09.2015 tarihinde Tekirdağ Merkez Kaşmir'in bayisi Muhteşem Halı'dan Sıla serisi sz-0007 kodlu üç adet halı aldım. 2 adet halıda herhangi bir sorun olmamasına rağmen 80* 300'lük halının ölçülerinde sıkıntı vardı ve yamuk duruyordu. Bu sebeple 15.10.2015 tarihinde halıyı Muhteşem Halı bayine götürdüm ve sorunu bildirdim. Cuma günü İstanbul'a gideceklerini ve halıyı firmaya bizzat götüreceklerini söylediler.

Ancak bugün benim aramam sonucunda halıyı değişim yapmadıklarını ipleri yün pamuk karışımı olduğu için tüm halılarda böyle yamukluk olabileceğini söylemişler. Böyle saçma bir açıklamayı kabul etmiyorum ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Meltem 1.372 Okunma

Cevaplar

 • Meltem 14 Kasım 2016

  Halım ile ilgili şikayetimi tüketici haklarına bildirdim ve inceleme süreci sonucunda karar lehime çıktı. Ancak Kaşmir Halı hala halımı değiştirmemek için direniyor. Ben böyle bir firma görmedim!

 • Meltem 25 Kasım 2015

  Bariz yamuk olan halım Kaşmir Halı tarafından 31 günde incelenip! Yamuk olmadığına karar verildi ve değiştirilmedi! Tarafıma ayıplı mal satıldığı için kendilerini mahkemeye vereceğim. Artık ok yaydan çıktı!

 • Meltem 14 Kasım 2015

  Halım 23 Ekim tarihinde değerlendirilmesi için Kaşmir halıya yollandı. Bugün 22. gün hala bir ses yok! Bu hafta cuma günü 30 gün süreleri doluyor. Bekliyorum!

 • Meltem 20 Ekim 2015

  Bugün müşteri hizmetlerinizi aradım. Bana halıdaki yamuklukla ilgili sözlü olarak açıklama yapılmıştı. Bunun raporla belirtilmesi gerektiğini söylendi. Bende Tekirdağ merkez Muhteşem Halı bayinizi aradım ve halıyı firmaya göndermelerini istedim. Cuma günü aracın geleceğini ve yollayacaklarını söylediler. Bende yolladıklarına dair belge görmek istiyorum dedim. Şimdi göndermelerini bekleyeceğiz. Sonra da raporu gelecek. Takipçisi olacağım bu sürecin.

 • Kaşmir Halı Temsilcisi20 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetvar. com aracılığı ile dile getirdiğiniz şikayetiniz için öncelikle sizlere teşekkür ederiz. Firmamızın öncelikli misyonu müşteri memnuniyetini daimi kılmaktır. Söz konusu şikayetinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak adına lütfen aşağıda belirtilen iletişim adreslerinden bizlere ulaşınız. Not: (Karşınıza çıkan santral görevlisine lütfen ŞİKAYETVAR.com aracılığı ile aradığınızı belirtiniz.) Saygılarımızla, Kaşmir Halı A.Ş Müşteri Hizmetleri Tlf : 0 800 261 57 67 (Sabit Hatlarla aranması gereklidir. Ücretsizdir.) 0 216 651 57 00 (Cep Telefonu ile aramanız gereken durumlarda. Ücretlidir.)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön