Kaşmir Halı İplik Atması Sorunu,İadenin Uzaması ve Faturanın Geç Verilmesi.

İlker U. |

Aldığımız salon halısında sürekli iplik çıkması başladı. Fabrikaya geri gönderildi. 30-45 gün arası inceleneceği söylendi ancak 2 ayı geçmesine rağmen dönüş yapılmadı. Sonrasında kendim aradığımda iade olduğu satış noktasından yenisini alacağım iletildi. Satış ofisi ile görüşmemde 9 satış yerinde aldığımız halı olduğu 2 gün içinde tedarik edilerek tarafıma bilgi verileceği söylendi. Ancak 1 hafta sonra ben dönüş yaptığımda satış ofisindeki arkadaş haber vermeyi unuttuğunu iletti. Söz konusu halının tükendiğini belirtti. Her süreç sonunda kendim aramasam dönüş yapılmamaktadır. Halıyı sattıktan sonra satış ofisleriniz müşteriler ile ilgilenmemektedir. Çağrı merkezindeki personeliniz yardımcı olamayacağını iletmiştir
Ayrıca ilgili şube 1.000TL'lik satış için fatura istememize rağmen adresimize faturayı teslim etmemiştir. Fatura istememizden 20 gün sonra ofislerine giderek faturayı alabildik.

Etiketler :

İplik Atma Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  10:27

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetvar. com aracılığı ile dile getirdiğiniz şikayetiniz için öncelikle sizlere teşekkür ederiz. Firmamızın öncelikli misyonu müşteri memnuniyetini daimi kılmaktır. Söz konusu şikayetinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak adına lütfen aşağıda belirtilen iletişim adreslerinden bizlere ulaşınız.

  Not: (Karşınıza çıkan santral görevlisine lütfen ŞİKAYETVAR.com aracılığı ile aradığınızı belirtiniz.)


  Saygılarımızla,

  Kaşmir Halı A.Ş
  Müşteri Hizmetleri


  Tlf :
  0 800 261 57 67 (Sabit Hatlarla aranması gereklidir. Ücretsizdir.)
  0 216 651 57 00 (Cep Telefonu ile aramanız gereken durumlarda. Ücretlidir.)