Kaşmir Halı Halım Hatalı ve İade Alınmıyor.

Özge Nur A. |

Ben Baransu halı forum Ankara şubesinden kaşmir halıdan bir sipariş verdim. Geldiğinde açtım dokuma iplik hatası çıktı. Firmayı aradım tüketici kanunu gereği iade hakkım olduğunu söyledim ama kabul olmadı halı kaşmir halıya gidecekmiş 30 iş günü incelenecekmiş. Sonuç gelince bende şimdiye kadar 2 taksitini ödediğim ve kullanmadığım halının ne olacağını öğrenecekmişim.

Kaşmir Halı'yı aradım orası ayrı bir problem onlar firmalara halıyı veriyor gerisine karışmıyormuş. Faturada ne isim yazıyorsa onların karar verirmiş. Halı iade alınmazmış böyle sistemleri yokmuş. Yenisi gelecekmiş. Yani 60 gün bekmeyeliyim.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi İplik Atma Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge Nur A.
  20 Ekim
  12:07

  Herhangi bir değişiklik yok firmayı arardım. Buradaki mesaja istinaden hemen çözümlenir sanmıştım. Aynı cevapları aldım. 30 gün beklemem gerekiyor.

 • 15 Ekim
  09:20

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetvar. com aracılığı ile dile getirdiğiniz şikayetiniz için öncelikle sizlere teşekkür ederiz. Firmamızın öncelikli misyonu müşteri memnuniyetini daimi kılmaktır. Söz konusu şikayetinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak adına lütfen aşağıda belirtilen iletişim adreslerinden bizlere ulaşınız.

  Not: (Karşınıza çıkan santral görevlisine lütfen ŞİKAYETVAR.com aracılığı ile aradığınızı belirtiniz.)


  Saygılarımızla,

  Kaşmir Halı A.Ş
  Müşteri Hizmetleri


  Tlf :
  0 800 261 57 67 (Sabit Hatlarla aranması gereklidir. Ücretsizdir.)
  0 216 651 57 00 (Cep Telefonu ile aramanız gereken durumlarda. Ücretlidir.)