27 Ekim 2016

Kasap Döner'de Eksik Bilgilendirme Ve Ücret!

Yaklaşık 2 hafta önce Kasap Döner'e gidip bir porsiyon iskender siparişi verdim. Yalnız yanında içecek gelecek mi gelmeyecek mi diye garsona sordum ve garson iskenderin yanında geleceğini söyledi bende tamam deyip söyledim. Geldi, yedim ve sonra hesap ödemeye gittim. Ve bana göre tamamen bir saçmalıkla karşılaştım. İskenderin yanında gelen menü (patates + içecek) ekstra hesap olarak eklenmiş. Yani garsonun bana verdiği bilgi yanlışmış.

İşin diğer kötü tarafı ise yediğiniz yiyeceğin ne olduğunu, kaç liraya denk geldiği, yanında mıydı değil miydi diye tekrar tekrar anlatıyorsunuz, açıklama yapıyorsunuz ya bu çok
kötü işte. Hem garson tarafından yanlış bilgilendiriliyorum, hem telafi edilmiyor, hem de yediklerimi tekrar kasada anlatmaya çalışmam, orada yemek ve ücret hesabını anlatmam tamamen kabustu. Kasap Döner' in bu eksikliği yüzünden bir daha gitmeyi düşünmüyorum.

Cengiz 1.246 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz 31 Ekim 2016

  Merhaba. Geri dönüşünüz ve ilginiz için bende teşekkür ederim. Kasap Döner' e bir daha uğramayı düşünmüyorum.

 • Kasap Döner Temsilcisi31 Ekim 2016

  Merhaba Cengiz bey; Öncelikle yaşadığınız talihsiz olayla ilgili sizlerden çalışma arkadaşlarım ve ekibimiz adına özür diliyoruz. Geri bildiriminiz için teşekkür ediyorum. Sizlerden aldığımız eleştiriler sayesinde daha iyiye ve kusursuza ulaşmaya çalışıyoruz. Şube yetkilileri ve çalışanlarına gerekli uyarılar sağlandı. Özrümüzün bir telafisi olarak sizleri şubemizde misafir etmek istiyoruz. Dönüşünüzü bekliyoruz. Sevgiler.

 • Cengiz 27 Ekim 2016

  İstanbul Kadıköy'de ki Kasap Dönerde oldu.

 • Kasap Döner Temsilcisi27 Ekim 2016

  Cengiz bey merhaba; Bu problemi hangi şubemizde yaşadığınızı öğrenebilir miyiz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön