28 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9295131

Kasap Döner Hayal Kırıklığı!

Kasap Döner'in tadını beğenmeme rağmen bugün yaşadığım ve hayal kırıklığı son noktaya geldi. Getirdikleri iskender rezaletti. Eti kalın pişmemiş üstüne kayış gibi bir tadı vardı. Üstelik 53 TL ve kasaya gidip şikayetimizi dile getirdiğimizde sorumlu kişi sanki lütfeder gibi 10 TL indirim yapayım diyor. Eşim parayı ödedi merkezi aradı hemen döneceğiz diyeli 6 saat oldu ve bir de bu oldu umarım yetkililer görür.

Özlem 952 Okunma

Cevaplar

  • Özlem29 Ağustos 2017

    1208 01125778 Halkbank Sultangazi şubesi Ozlem unal

  • Özlem29 Ağustos 2017

    Merhabba ben orada çalışanların savunmasını almanızı Bedeli 53 TL olup eşimle 1 çatal alıp hiç beğenmediğimiz ve üstüne dalga geçer gibi 10 TL indirim yapmaya çalışan paramın iadesini talep ediyorum. Sizden bir yetkili bizi aradı fakat on yargımızı yıkmak için bizi davet etti ve eşim bir daha gelemiyeceğini ve hiçbir şubenizde olmayacağını belirtti. Maksadım para değildi. Fakat orada çalışan arkadaşın 10 TL indirelim memnuniyeyetsizliğimizi böyle kapatmaya çalıştığı bu hakaret vari durum yüzünden istiyorum

  • Kasap Döner Temsilcisi28 Ağustos 2017

    Merhaba Özlem Hanım, Öncelikle yaşadığınız talihsiz olayla ilgili sizlerden çalışma arkadaşlarım ve ekibimiz adına özür diliyoruz. Geri bildiriminiz için teşekkür ediyorum. Sizlerden aldığımız eleştiriler sayesinde daha iyiye ve kusursuza ulaşmaya çalışıyoruz. Şube yetkilileri ve çalışanlarına gerekli uyarılar sağlanıyor ve gerekli önlemler alınıyor. Bizlere ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz. Bilginize sunarız.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler