08 Mayıs 2015

Kasap Döner Yanlış Bilgilendirme Ve Personelin Rencide Edici Davranışları.

Babamla yemek yemek için Şişli Kasap Döner adlı mekana girdik. Dışarıda belirtilen fiyatla sipariş yapmak istediğimizde onun çocuk menüsü olduğu daha fazla gramajlı olan dönerden almanız gerektiği söylendi. Dışarıda 7.5 lira olan menü içeride 15 liraya kadar yükseldi. 7.5 liraya göre plan yapmışken yanımda fazla para olmayınca yanımda daha önce olan içeceğimden içtim. Garson rencide edici şekilde dışarıdan içecek içemeyeceğimizi söyledi. Hem fiyat kurnazlığı yapan hem de insanların arasında rencide edici tavırlar sergileyen firma ve çalışanlarını kınıyorum. Karşındakinin müşteriden önce insan olduğunu unutmamalı gerekir.

Burak 1.483 Okunma

Cevaplar

  • Kasap Döner Temsilcisi24 Şubat 2016

    Merhaba şikayet var sistemindeki üyeliğimiz yeni başladı dolayısıyla daha önce herhangi bir dönüş sağlanamadı. Yaşanan bu durum için ayrıca özür dileriz.

  • Burak 19 Şubat 2016

    Geri dönüşteki hızınız için teşekkür ederim bir sene sonra özür dilemeyi aklınıza getirdiniz

  • Kasap Döner Temsilcisi18 Şubat 2016

    Merhaba Burak bey; Öncelikle yaşadığınız talihsiz olayla ilgili sizlerden çalışma arkadaşlarım ve ekibimiz adına özür diliyoruz. Geri bildiriminiz için teşekkür ediyorum. Sizlerden aldığımız eleştiriler sayesinde daha iyiye ve kusursuza ulaşmaya çalışıyoruz. Şube yetkilileri ve çalışanlarına gerekli uyarılar sağlandı. Özrümüzün bir telafisi olarak sizleri şubemizde misafir etmek istiyoruz. Dönüşünüzü bekliyoruz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön