09 Şubat 2016

Kasap Döner Kadıköy Osmanağa Şubesi Çok Kötü Hizmet Veriyor!

07.02.2016 Pazar günü eşim ile Kadıköy Osmanağa 'daki Kasap Döner'e gittik. Hamileyim ve uzun zamandır dışarı çıkmıyorduk, canım çekti diye girdik. Pişman olduk! Garsonlar alakasız, ilgisiz, ve küstahlar. 30 dakika bir tavuk durum ve iskender bekledik. Yüzümüze attılar resmen tabakları! Mahvoldu günümüz. Orada hazır döner, tabağa koyup getirmeleri 30 dakika sürdü! Ellerinde eldiven yok, depo gibi bir yerden kucak dolusu ekmekleri tezgaha atıyorlar oradan döneri kesen adam alıyor. Kendi müdürleri ile öldüreceğim bu adamı falan diye arkasından konuşuyorlar, bir gerginlik! Doldurmuşlar acayip adamları, memleket mevzusuna girmeyeceğim çünkü ne insanlar var simit satarken bizi mest ediyorlar, ama sanki şimdi bıçakla birisi birine saldıracak diye bekledim.

Meltem 815 Okunma

Cevaplar

  • Meltem17 Şubat 2016

    Gerçekten siz çalışma arkadaşlarınıza iletin, çözüm konuyu. Ama komple personel değişimi gerekiyor, ne zaman birbirlerine silah çekicekler diye bekledik. Toplamda 3 kere gittim, her seferinde aynı kabalık ve durum. Teşekkürler geri dönüşünüze.

  • Kasap Döner Temsilcisi17 Şubat 2016

    Merhaba Meltem hanım ; Öncelikle yaşadığınız talihsiz olayla ilgili sizlerden çalışma arkadaşlarım ve ekibimiz adına özür diliyoruz. Geri bildiriminiz için teşekkür ediyoruz. Sizlerden aldığımız eleştiriler sayesinde daha iyiye ve kusursuza ulaşmaya çalışıyoruz. Şube yetkilileri ve çalışanlarına gerekli uyarılar sağlandı. Özrümüzün bir telafisi olarak sizleri şubemizde misafir etmek istiyoruz. Dönüşünüzü bekliyoruz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön