28 Eylül 2016

Kasap Döner İstiklal Caddesi Pera Şubesi Personelinin Saygısızlığı...

23 Eylül İstiklal Caddesi'ndeki Pera şubesine yemek yemeye gittik. Yemeğimizi yedikten sonra hesabı her zaman ki gibi aşağı da ödemek için ayağa kalkınca garson kaba bir şekilde burada alıyorum hesabı dedi. Biz de tamam ama kodlarımız var deyince bir masada bir kod kullanabilirsiniz diye lakayt bir şekilde cevap verdi. Bunun üzerine daha önce kullandığımızı bildiğimizi söyleyince benden iyi mi bileceksiniz ben çalışıyorum deyip aşağı kasaya çağırdı bizi. Aşağı kasada kullanabileceğimizi söylediler. Kasadaki görevli sivil kıyafetli kodları azarlar gibi isteyen biriydi. Kodlardan kalan hesabı da ayrı ayrı ödemek isteyince ben nasıl yapayım onu toplu ödeyin aranızda halledin dedi. Önündeki fişte gayet açık olduğunu söyleyip ısrar edince de üfleye püfleye kabul etti. Bu kadar suratsızlığa karşı biz de toplu verip çıktık. Merkeze arayıp bildirdim hala dönüş yok.

Malik 1.098 Okunma

Cevaplar

  • Malik 30 Eylül 2016

    4 kişilik bir arkadaş grubuyduk. Gönderdiğiniz hediye tek kişilik. Ayrıca çıktığımız gibi genel merkezinizi arayıp bilgilendirmiştik. Konuyu kamunun duyabileceği şekilde seslendirmeden önemsenmemesi ayrı bi problem. Aynı şekil de arayıp bilgilerimizi bıraktığımız halde bize dönmeyen çağrı merkezinizden de şikayetçiyiz. Biz hediye değil insan gibi muamele eden çalışanlar görmek istiyoruz. İyi günler

  • Kasap Döner Temsilcisi28 Eylül 2016

    Merhaba Malik bey ; Öncelikle yaşadığınız talihsiz olayla ilgili sizlerden çalışma arkadaşlarım ve ekibimiz adına özür diliyoruz. Geri bildiriminiz için teşekkür ediyorum. Sizlerden aldığımız eleştiriler sayesinde daha iyiye ve kusursuza ulaşmaya çalışıyoruz. Operasyon ekibimiz en yakın zamanda sizlere ulaşacaktır. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön