30 Ocak 2014

Kartıma Yüklenmeyen Puanı Geri Aldı.

Cardfinans Go kartım ile otomatik fatura ödemesi talimatı kampanyasına katılmıştım. Kampanyaya katıldıktan 1 ay sonra Kartıma 15 TL para puan yüklendiğine dair sms mesajı aldım. Puanı harcamak için cardfinans pos cihazından sorguladığımızda puan kartımda gözükmedi. Konuyla ilgili müşteri hizmetlerine şikayette bulundum.

Bu süreçte kullanılmayan puanların 15 gün içinde geri alındığını söylediler. Bende bunun üzerine tüm borcunu ödeyerek kredi kartımı iptal ettirdim. Bu ay mailime cardfinanstan ekstre geldi. Kampanya Ödül Geri Alımı açıklamasıyla 15 TL ekstre ücreti çıkarılmış. Bana hiç yatırılmamış ve geri alımı yapılan,bu sebepten dolayı kartı iptal ettiğim 15 TL tutarın iadesini istiyorum. Finansbank'ı kınıyorum.

Hüseyin 134 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin31 Ocak 2014

    Müşteri temsilciniz arayarak tüketici hakem heyetine başvurmam gerektiğini söyledi. Kartıma hiç yüklenmeyen puanları kartımı iptal ettrdikten sonra tahsil ettiniz. Haksız olarak ekstre ile bildirilen tutarın iadesini istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön