sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Karşıyaka Belediyesi Şemikler Artık İlgilenin

Duygu Duygu02 Ağustos 2019 16:14

Şemikler Metro Durağından Çiğli'ye doğru olan bölgeye ve mahallelere boş vaktinizde bir bakın. Sitelerin arasından her sabah geçen başıboş atlar her tarafa öbek öbek pisliklerini bırakmakta. Çoluk çocuk başlarında sahipleri olmadan yeşillik bölgelere gidip beslendikten sonra yine kendi kendilerine dönen bu hayvanlardan ürkmekte. Sitelerin arasında pislikleri dolu. Öyle sokaklar var ki bu bölgede girmeye korkuyorsunuz.

Karşıyaka'nın göbeğindeki bu bölge için bir şeyler yapılamaz mı? Göçmenler bu bölgede yoğun. Kentsel dönüşüm uygulanamaz mı bu bölgeye? Senelerdir söylenen Mavişehir'e bağlantı yoluna ne olmuştur? Karşıyaka Belediyesi neden çalışmamaktadır? Bir çivi çakıldığını görmedik bu zamana kadar. Bu bölgede bir sürü okul vardır. Bu çocuklar her an zarar görebilir. Artık ilgilenin bu bölgeyle.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Merve 09 Kasım 2019 11:32  

    Bir at Karşıyaka semikler mahallesinde 7gündür sakat bir şekilde duruyor. Karşıyaka Belediyesini, tarım ve hayvancılık bakanlığını aradım. Atların sahipli olduğunu ve hiçbir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. At sahipleri bu mahallede çadırda yaşıyorlar ve atın tedavisini yaptıracaklarını hiç düşünmüyorum. Sokak aralarında acı içinde kişneyerek geziyor. Hayvanlar sırf sahipleri var diye acı çekmek zorunda mı? Elimden bir şey gelmiyor. Yardımcı olabileceğiniz veya ulaşabileceğim bir mecra var mı bildiğiniz? Belediyenin bu duyarsızlığını kınıyorum😡

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler