24 Haziran 2013
#1864210

Karşıyaka Belediyesi Sabah 6'da İnşaat Başlıyor Gecenin 2'sine Kadar!

İzmir Mavişehir Pamukkale 7 bloklarında oturuyorum. Ege park arkasına bilindiği üzere Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi inşa ediliyor. Kaç kere uyarmamıza rağmen sabah 6 da inşaat çalışmaları başlıyor ve gece 1-2 ye kadar devam ediyor. Kaç kere polise şikayet ettik, polisler gelince çalışmayı durduruyorlar, gittikten 30 dk sonra tüm gürültü kaldığı yerden devam ediyor.


Bu sıcakta camları inşaat sesi ve tozdan açamaz olduk. Ayrıca Arenanın otoparkı olarak kullanılan alana AVM yapılmasının doğru olmadığını düşünüyorum. Şimdiden her maçta trafik kitleniyor, insanlar arabalarını koyacak yer bulamıyorlar. Gerekli tedbirin alınıp mağduriyetimizin giderilmesi bekliyoruz.

Özge Özge 544 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Özge25 Haziran 2013

    İzmir mavişehir pamukkale 7 bloklarında oturuyorum. EGE park arkasına bilindiği üzere Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi inşa ediliyor.Kaç kere uyarmamıza rağmen sabah 6 da inşaat çalışmaları başlıyor ve gece 1-2 ye kadar devam ediyor.Bu sıcakta camları inşaat sesi ve tozdan açamaz olduk.Ayrıca Arenanın otoparkı olarak kullanılan alana AVM yapılmasının doğru olmadığını düşünüyorum.Şimdiden her maçta trafik kitleniyor,insanlar arabalarını koyacak yer bulamıyorlar.İnşaatı bitmeden AVM'nizden nefret ediyoruz bilginize

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler