Karşıyaka Belediyesi Personelinin İlgisizliği!

Tc Fahriye Tc Fahriye03 Temmuz 2015 11:20

26.6.2015 tarihinde Mavişehir spor tesislerinin arkasında kalan balıkçı kayıklarının olduğu yere geldiğimde tretuvar üzerine konulmuş üstü ve yanları açık olan kamelya görünümlü bir şeyle karşılaştım. Bu nesne yaya kaldırımına çapraz biçimde, yaya kaldırımını kapayacak şekilde bırakılmıştı.

Hafif eğilerek geçmek istediğimde başımı kaldırdığımda müthiş bir acıyla sendeledim dengemi kaybettim. Bir anda şuurum bulandı. Her yerim kan içindeydi. O plakaları görmem imkansızdı. Belediye görevlileri nasıl bunu görmezden gelirler anlamıyorum. Nasıl sorumsuzluk. Bu yüzden kendilerini affetmiyorum. Sabah sporunun sonucu bu. Bu ihmal nedeniyle şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Tc Fahriye 07 Temmuz 2015 14:50

3349570 nolu şikayetle size bildirilen, kurumunuzun sorumluluğu altında bulunan yerde geçirmiş olduğum kazaya ait şikayetime henüz bir yanıt alamadım. Ayrıca yaralanmama neden olan yapıda hala orada durmakta. Benimse çektiğim acılar,üzüntüler yanıma kaldı. Saçlarımın bir kısmını da dikiş nedeniyle kaybettim. Çünkü kanamam durmuyordu. Hiçbir şey olmamış gibi davranılmasını yadırgıyorum. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum. İlla bir hayatın kaybedilmesi gerekmiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler