03 Temmuz 2015

Karşıyaka Belediyesi Personelinin İlgisizliği!

26.6.2015 tarihinde Mavişehir spor tesislerinin arkasında kalan balıkçı kayıklarının olduğu yere geldiğimde tretuvar üzerine konulmuş üstü ve yanları açık olan kamelya görünümlü bir şeyle karşılaştım. Bu nesne yaya kaldırımına çapraz biçimde, yaya kaldırımını kapayacak şekilde bırakılmıştı.

Hafif eğilerek geçmek istediğimde başımı kaldırdığımda müthiş bir acıyla sendeledim dengemi kaybettim. Bir anda şuurum bulandı. Her yerim kan içindeydi. O plakaları görmem imkansızdı. Belediye görevlileri nasıl bunu görmezden gelirler anlamıyorum. Nasıl sorumsuzluk. Bu yüzden kendilerini affetmiyorum. Sabah sporunun sonucu bu. Bu ihmal nedeniyle şikayetçiyim.

Tc 560 Okunma

Cevaplar

  • Tc07 Temmuz 2015

    3349570 nolu şikayetle size bildirilen, kurumunuzun sorumluluğu altında bulunan yerde geçirmiş olduğum kazaya ait şikayetime henüz bir yanıt alamadım. Ayrıca yaralanmama neden olan yapıda hala orada durmakta. Benimse çektiğim acılar,üzüntüler yanıma kaldı. Saçlarımın bir kısmını da dikiş nedeniyle kaybettim. Çünkü kanamam durmuyordu. Hiçbir şey olmamış gibi davranılmasını yadırgıyorum. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum. İlla bir hayatın kaybedilmesi gerekmiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön