01 Temmuz 2015

Karşıyaka Belediyesi Artık Bıktık Yüzme Havuzundaki Gürültüden!

Sayın Karşıyaka Belediyesi Zühtü Işıl Spor Tesisinin havuzu açıldığından beri yani 15 gündür çile çekiyoruz. Milletten paraları topladınız kurs için, insanlar çocukları yüzme öğrensin diye 1 saat havuza sokuyorlar ondan sonra bütün gün bir Allah'ın kuluna antrenörsüz izin verilmez iken civarda ki serseriler iç çamaşırlarıyla, alkollerle ve havuzu idrarlarıyla kirleterek (bunu da konuşmalardan duyuyorum, marifetmiş gibi söylüyorlar) havuza giriyorlar ve hiç kimse bu duruma müdahale yapamıyor.

Güvenlik onları tokalaşıp içeri alıyor, polis geliyor çıkarıyor, gidiyor geri geliyorlar. En son serserilerin görüntülerini videoya alacağım ve tüm velilere göstereceğim. Lütfen artık bir çözüm bulun yeter!

Burcu 556 Okunma

Cevaplar

  • Burcu01 Temmuz 2015

    Evimin karşında bulunan zühtü ışıl spor salonunun yüzme havuzundaki çıkan gürültü ve görüntüden ben ve 120 daire sakini ve zübeyde hanım mahallesi rahatsızız. Serserilere bir türlü önlem alınamıyor gece alkollü, sapkın, bağıra çağıra, iç çamaşırlarıyla, yanında köpekleriyle, ve idrarlarını yaparak havuza giriyorlar. Oraya insanlar küçücük yavrularını getiriyorlar çocuklar hastalık kapacak. Lütfen artık bir dur deyin! ! !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön