03 Temmuz 2015

Karşıyaka Belediyesi Çevre Sorunumuza Kulak Tıkayan Belediyecilik!

Demirköprü Mahallesinde geçen yıla kadar hiç olmayan son 6 aydır herkesin huzurunu kaçıran köpeklerle ilgili belediyenin ilgisiz sorumsuz tavrı inanılmaz. Mahalle muhtarımıza bizim adımıza bir dilekçe yazmasını, resmi yollarla ulaşmasını istediğimde, defalarca bununla ilgili görüştüğünü, şikayet aldığını ancak belediye tarafından, hayvan hakları derneklerinin açtığı davalarla uğraşamayacaklarını, ayrıca belediyenin hayvanları toplama yetkisi olmadığı iletilmiş.

Mahalleliyi yanıltmak adına birkaç kez hayvanların sabah toplanıp gece aynı araçla salındığını gören komşularımız var. İnternet sitelerinden yazdığım şikayet bildirimini dikkate aldılar mı çöpe mi attılar bilemiyorum.

Kübra 428 Okunma

Cevaplar

  • Kübra02 Temmuz 2015

    İşe giderken korkuyla gidiyorum, akşam sokağımdan korkarak geçiyorum, çocuklar ve ebeveynleri köpeklerin havlamalarına ve kovalamasına maruz kalıyor. Güzelim parkların tadını biz değil köpekler çıkarıyor, her gün bir apartmanın kapısındalar. Grup olarak koşturup havlıyorlar. Daha birkaç gün önce aynı apartmandaki anne kızın etrafını sardılar, parktan dönerken. Çığlıklarını duyup koştuk... Yeter artık. İnsanlar zehirlesin mi İzmir'deki polis memuru gibi vursunlar mı... Birileri sokağa atıyor neden kahrını biz çekiyoruz... Sanki Karşıyaka değil kenar mahalle... .Onları bıkıp sokağa salanlar kadar görevi hizmet olan belediyenin hiçbir şey yapmaması da utanç verici.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön