Kars'da Avea Ölü, 3 Gündür İnternet Yok.

Ayhan Ş. |

Avea prime klasik müşterisiyim. 6 GB internet paketimiz olsun kullanalım diye ayda 41 TL Avea 'ya ücret ödüyorum. Ne yazık ki 3 gündür hiçbir sosyal paylaşım sitesine ve Google dan dahi arama yapamıyorum.

Herkesten sonra haberleri Avea'lı olarak ben öğreniyorum. Müşteri temsilcisine bağlandığımızda Kars ilinde herhangi bir sıkıntının olmadığını söyleyip duruyor. Diğer operatörlerde böyle bir sıkıntının olmadığını belirttiğimde ise komik bir şekilde yarım saat içinde düzelmez ise tekrar iletişime geçeceğimi söylüyorlar. Giremediğim internetin ücretini almayı biliyorlar ama.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  16:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ekim
  13:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş