30 Ocak 2014

Karmarka.com Bozuk Ürün ve İrtibat Problemi!

19.01.2014 tarihinde Karmarka.com adresinden ORDER-14019UteE07019735 siparis koduyla Arzum AR456 Cleanart Elektrikli Süpürge siparişi vermiştim. 21/01/2014 tarihinde ürün elime
ulaştı, fakat arızalı olduğunu fark ettik.


25.01.2014 tarihinde [email protected] adresine mail atarak durumu belirtim, bugüne kadar geri dönüş yapılmadı. Bugün (30.10.2014) 3 defa çağrı merkezlerini aradım fakat telefon bir süre sonra kapanıyor, cevap veren hiçbir görevli yok. Arızalı ürünün alınıp yenisinin gönderilmesini talep ediyorum.

Oktay 605 Okunma

Cevaplar

  • Oktay02 Şubat 2014

    Geri dönüş yapıldığı için şikâyetimi güncelliyorum. Telefon görüşmesini ben yapmadım, fakat özeti şu şekildedir: Firmaya attığım maildeki şikâyetimin (motor gücünün sadece en düşük ve en yüksek seviyeye ayarlanması, ara değerlerin bir değişiklik göstermemesi) arıza olmadığı (ürünü tavsiye üzerine aldım, kullanan kişiler arızalı olduğunu söyledi), motor hiç çalışmasa veya çekmese arıza olabileceği , teknik servise gitmemiz gerektiği söylenmiş. Ayrıca mail atmamamız istenmiş, fakat attığım mail de okunarak dikkate alınmış. Henüz doğru düzgün kullanamadığım ürün için bir de teknik servisle uğraşmak zorunda kalıyorum. Bir daha isimsiz firmalardan online alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Önemli olan ürünü satmak değil, müşteri memnuniyetsizliği durumunda destek olabilmektir. Çalışan bir kişiyim, vaktimi bir süpürge için harcamayı düşünmüyorum. Bu konu benim için kapanmıştır. Şikâyetimi geri çekmemi uygun bir dille önermişler. Teknik servise gönderip arıza düşüncemin doğru olup olmadığını buraya aktarıcam. Şikâyetimden neden rahatsız olunduğunu da anlamadım, eğer haksızsam buradan cevap yazıp düşüncelerimi çürütebilirsiniz. Bir daha telefonla aramamanızı da rica ediyorum, biz nasıl mail atamıyorsak, nasıl çağrı merkeziniz cevap vermiyorsa, ben de size cevap vermiyorum. Buradan konuşmaya devam edebilirsiniz. Kolay gelsin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön