24 Aralık 2014

Karla Mobilya Sandalyemin Ayakları Eksik Ama Hala Göndermiyorlar.

18 Kasım 2014 tarihinde Karla Mobilya'dan Siesta Elizabeth marka şeffaf sandalyelerimin teslimatı gerçekleşti. Kolinin içine düştüğü ve fark etmedikleri gerekçesiyle 6 sandalyemin toplamda 6 ön ve 6 arka ayak koruyucusunu eksik temin ettiler. Eksik parçaların da 1 hafta içinde kargo ile teslim edileceğini belirttiler.

Konu üzerinden 1 ay geçmiş olmasına, defalarca firmayı arayıp durumu hatırlatmamıza rağmen, geri dönüş yapacaklarını da belirtip hiçbir dönüşte bulunmadılar. Şu an sandalye ayaklarımız eksik, sandalyeler dengesiz duruyor, sandalyemin ayakları sert zeminle temas ettiği için zarar görüyor, parkelerim de sert yüzey nedeniyle sürekli çiziliyor.

Sinem 240 Okunma

Cevaplar

  • Sinem30 Aralık 2014

    Firmadan iletişime geçen hiç kimse olmadı. Göndermiş oldukları parçaların doğruluğunu görmeden yollamışlar, sol ve sağ ayaklar birbirinden farklıymış. Dolayısıyla halen bir ayak eksik. Gidip yerine halletme şansımız da yok onlar da başka yerden sipariş ettikleri için. Eksik sandalyelerimizle çözümsüz bir şekilde bekliyoruz bakalım.

  • Sinem22 Aralık 2014

    Şikayetimi telefonla tekrar üst düzey bir yöneticiye bildirmemin üzerinden, durumu üst yöneticiye bildirmiş olduğum gerekçesiyle eksik parçaların gönderilmeyeceği tehdini aldım. Sonrasında ise ürünlerin kargoya verildiği bilgisi geldi. Toplamda 12 parça küçük bir şey için 10 TL kargo ücreti ödeyerek, eksik parçaları teslim aldım. Onların ayıplı malının kabahatini yine ben üstlendim. Zaten daha araştırmamın başında ürünlerle ilgili mail üzerinden gerçekleştirmiş olduğum fiyat görüşmeleri sırasında vermiş oldukları fiyatın 3 mislini talep ederek sandalyelerin satışını gerçekleştirmişlerdi. Halen de üzmeye devam ediyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön