Kariyeradam.net

Kariyeradam.net

6 ŞİKAYET
1 TEŞEKKÜR
%33 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Kariyeradam'la İşkur sayfasında dolaşırken tanıştım ve gruplarına kabul edildim. Ben bu kadar ne iş yaptığını bilmeyen aldığını paranın karşılığında hiçbir hizmet sunamayan bir kurum görmedim.

06 Ağustos 2018

Defalarca aradım saatlerce hatta beklememe rağmen; ne biri telefona cevap verdi ne de geri dönüş yapıldı. “ilk sıradasınız ilk sıradasınız. ” başka bir şey bilmiyor musunuz?

05 Haziran 2018

İnsan kaynakları eğitimi almak için Kariyeradam başvuru yaptığımda iş garantili direk biz yönlendiriyoruz sadece 550 TL başka hiçbir ücret almıyoruz şeklinde bilgilendirme yapıldı. Fakat eğitime başladığında biz firmalara yönlendiriyoruz mülakatınız olumlu geçerse alını…

07 Nisan 2018

Bir haftadır videolar yüklenmiyor. Vardiyalı çalıştığım için canlı ders takibi sağlayamıyorum. Konular birikti sınavımız yaklaştı bir an önce ders çalışmaya başlamam lazım ama yüklemediğiniz için çalışamıyorum.

16 Şubat 2018

Selim'in Teşekkür Mesajı

Şikayetimi yazdıktan bir saat sonra arandım ve sorunum hızlı şekilde çözüme kavuşturuldu teşekkür ederim.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

15 Şubat 2018

Ben de daha önce buradaki bazı şikayetleri okuduktan sonra yine de olumlu düşünüp başvuruda bulundum; ama çok yanıldım. İş yönlendirmesi garantili diyorlar. Benim eğitimim bitti sertifikayı kazandım, 3 aydır ha…

05 Şubat 2018

Kariyeradam.net insan kaynakları yönetimine kayıt oldum 550 lira yatırdım, 105 l…

17 Ocak 2018
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları