19 Temmuz
#12291494

Kariyeradam.com Onay Sorunu

Kariyeradam.com sitesine kız kardeşim için ücret ödeyip kayıt olduğumuz halde siteye giriş onayını yapamıyoruz. Bunları yapamayınca dersler de kaçmış oluyor. Bugün fiyatı ödeyip kaydı yaptırdığımız 2. gün ve henüz giriş onayını yapamadığımız gibi telefonlara cevap da alamıyoruz.

Orson Orson 9.717 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kariyeradam.com Temsilcisi07 Ekim

    Şikayet var yönetimine söylememize rağmen bu kişinin kimlik bilgileri ile herhangi bir kurumumuzun bağlantısı yoktur. Bu kişi sahte rakip kurum yada yeni başvuruları etkilemek amacı ile yapılmış bir saldırı olduğu şikayet varın bize vermiş olduğu kimlik bilgilerini incelememiz ve kişileri araştırmamızdan sonra anlaşılmıştır. Kurumumuz 11000 öğrenciye sahip büyük bir kurumdur.Hiç bir öğrencimizde sorun çıkmayıp sadece bu 10 kişide problem çıkması manidardır.Kurumumuza yapılan şikayetlerde öğrencimize ait olan şikayetler hızlı bir şekilde çözüme ulaşmıştır. Kurumumuza bu şikayetlerle ilgili soru sormak isteyen herkese yorum yazan kişilere iletişim bilgileri verilecektir. Kurumumuzun memnuniyette ve şikayetlerde hiç bir gizli ve şüpheye düşecek sorunu yoktur.

  • Kariyeradam.com Temsilcisi12 Ağustos

    ''Merhabalar, Yazmış olduğunuz şikayete istinaden bilgileriniz incelenmiş olup kurumumuzda herhangi bir eğitim almadığınız görüntülenmiştir.Kayıtlı olan mail adresinize 25.07.2019 tarihinde atmış olduğumuz maile dönüş yapmanızı rica ederiz.''

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler