16 Eylül
#12607704

Kariyeradam.com Mağdur Ediyor

Kariyer Adam isimli iş bulma garantili firma, çok ilgisiz, amaçları sadece insanların paralarını alarak, garantili iş bulacağız şeklinde kandırmak. Eşim dahil birçok akrabam ve arkadaşım bu firma yüzünden mağdur oldu. 3/4 yıldır iş bulamazlar mı. Ne zaman arasalar firmayı bakıyoruz ilgileneceğiz diyorlar ama hep oyalama taktiği.

Bülent Bülent 7.140 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kariyeradam.com Temsilcisi07 Ekim

    Şikayet var yönetimine söylememize rağmen bu kişinin kimlik bilgileri ile herhangi bir kurumumuzun bağlantısı yoktur. Bu kişi sahte rakip kurum yada yeni başvuruları etkilemek amacı ile yapılmış bir saldırı olduğu şikayet varın bize vermiş olduğu kimlik bilgilerini incelememiz ve kişileri araştırmamızdan sonra anlaşılmıştır. Kurumumuz 11000 öğrenciye sahip büyük bir kurumdur.Hiç bir öğrencimizde sorun çıkmayıp sadece bu 10 kişide problem çıkması manidardır.Kurumumuza yapılan şikayetlerde öğrencimize ait olan şikayetler hızlı bir şekilde çözüme ulaşmıştır. Kurumumuza bu şikayetlerle ilgili soru sormak isteyen herkese yorum yazan kişilere iletişim bilgileri verilecektir. Kurumumuzun memnuniyette ve şikayetlerde hiç bir gizli ve şüpheye düşecek sorunu yoktur.

  • Bülent16 Eylül

    Kariyer Adam firması dün yazdığım şikayetten sonra bugün salise süre çalmadan 3 kez aradı açamadan tabii ki eşim ve arkadaşlarımı sayfalarından ve öğrenci panel sayfasından çıkarmış. Hiçbir faydası olmadı eşime ve arkadaşlarıma. Haklarında en ufak şikayet olunca da böyle aşağıda yüklediğim mesajla insanlardan sözde intikam alıyorlar. Şikayetçiyim. Paramızın iadesini veya verdikleri iş bulma sözlerini tutmalarını istiyoruz. Şikayetçiyim kariyer adam Firmasından.

Ziyaretçi Yorumları