14 Mayıs
#11966981

Kariyeradam.com Kurs İptalini Yapmadı!

24 Eylül 2018 tarihinde Kariyeradam insan kaynakları uzaktan eğitim kursuna başvuruda bulundum. Kayıt için 100 TL yatırdım daha sonra kursu iptal etmek istedim mail atmamı söylediler. Mail ile iptal isteğimi belirttim ve teyit için aradım. İşleme alınacak denildi. Sonra mail veya telefonla dönüş olmadı. İptal edilmemiş ve bugün icra kağıdı gelmiştir 450 TL ödeme yansıtılmış ve avukata verilmiş. Bu işlemler yapılırken bilgi verilmedi. İcra dosya masrafı gibi masraflarda çıkacak kariyeradam eğitim veren iş imkanı sağlayan bir kurum. Derse bir kere girmedim iptal maili atılmasına rağmen habersiz avukata verildi. Bu şekilde ücreti ve işlemlerin iptal edilmesini istiyorum.

Hakan Hakan 11.936 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan13 Ekim

     Bu yazılan tamamen gerçek dışıBen eğitim almak için 100 tle yatırdım neredeyse 3000 tleye yakın borca girecektim eğer adliyeden itiraz etmeseydim. Bütün olayı belirttim zaten diğer yazılarımda. Yatırılan 100 TL'yide onlardan alacağım 1 kuruş bırakmayacağım. Çözümleri bu çünkü sahte hesap rakip firma diyorlar. Avukatlarıyla ve genel müdürleriyle görüştüm hem telde hem maille. Maillerde dahi tehditler var. İnsanları kışkırtmaya çalışıyorlar. Çok değersiz firmasınız. Buraya yazdığım için hemen ertesi gün mail atarlar. Kaldırın yoksa hukuki işlem başlatırım diye.

  • Kariyeradam.com Temsilcisi07 Ekim

    Şikayet var yönetimine söylememize rağmen bu kişinin kimlik bilgileri ile herhangi bir kurumumuzun bağlantısı yoktur. Bu kişi sahte rakip kurum yada yeni başvuruları etkilemek amacı ile yapılmış bir saldırı olduğu şikayet varın bize vermiş olduğu kimlik bilgilerini incelememiz ve kişileri araştırmamızdan sonra anlaşılmıştır. Kurumumuz 11000 öğrenciye sahip büyük bir kurumdur.Hiç bir öğrencimizde sorun çıkmayıp sadece bu 10 kişide problem çıkması manidardır.Kurumumuza yapılan şikayetlerde öğrencimize ait olan şikayetler hızlı bir şekilde çözüme ulaşmıştır. Kurumumuza bu şikayetlerle ilgili soru sormak isteyen herkese yorum yazan kişilere iletişim bilgileri verilecektir. Kurumumuzun memnuniyette ve şikayetlerde hiç bir gizli ve şüpheye düşecek sorunu yoktur.

  • Hakan17 Mayıs

    Firma tarafından hala bir çözüm yok daha bana ulaşmış değiller ve buraya yazdığım şikayet üzerine Şikayetvar. Com’dan yazdıklarımı kaldırmağım sürece yasal işlem başlatacaklarını belirten tehdit içerikli mail attılar. Bundan 7 ay önce atmış olduğum iptal mailime cevap vermeyen ve ulaşamadığım firma kendilerini şikayet edince ertesi gün şikayetimi kaldırmam için mail atıyor. Hala çözüm bulunamadı ve geri dönüş olmadı. Atılan maili hemen burada yayınlamadım arayıp dönüş yaparlar durumu çözerler diye ama dönüş olmadı.

Ziyaretçi Yorumları