16 Eylül
#12607641

Kariyeradam.com İş Yönlendirme Garantili Diye Yanıltıyor

Yaklaşık 3 yıl önce bu firmadan aldığım sertifika hiçbir işime yaramadı. İş yönlendirme garantili olduğunu söyleyip maddi ve manevi olarak sıkıntıya düşürülüyoruz. 3 yıldır tek bir iş bile bana uygun olamaz mı? Hiçbir yönlendirme yok. Bu firma bu şekilde birçok insanı sıkıntıya düşürüyor.

Meryem Meryem 5.327 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Meryem10 Ekim

    Kendinizi bu şekilde gerçeklik dışı şeyler yazarak mı savunuyorsunuz? Beni sistem üzerinden engelleyip öğrenci panelimi kapatarak bir şeyleri kapatamazsınız. Hakkımızı aradığımız için sahte hesap diye insanları kandırabileceğinizi sanmayın. Bunu kanıtlayalım herkes görsün kim doğru söylemiyor. Sisteme giremediğimin kanıtı var istiyorsanız belge olarak atabilirim buraya. Hem beni engelleyip hem de adres vermeden güya iş görüşmen var diye mesaj atıyorsunuz. Hakkımda yalan suçlamalar yaptığınız için sizinle savaşımı sürdüreceğim. Bundan emin olabilirsiniz. Benim ve diğer iş ümidiyle kandırılan ve kandırılmak üzere olanların sesi olduğum için onur duyuyorum. sahte hesap olduğum için mi şikayetini kaldır diye beni aradınız. Benim kimliğimde bilgilerim de saklı değil. Arıyorum telefonlarıma bile cevap vermiyorsunuz bu neyin yardımcı olması acaba.

  • Kariyeradam.com Temsilcisi07 Ekim

    Şikayet var yönetimine söylememize rağmen bu kişinin kimlik bilgileri ile herhangi bir kurumumuzun bağlantısı yoktur. Bu kişi sahte rakip kurum yada yeni başvuruları etkilemek amacı ile yapılmış bir saldırı olduğu şikayet varın bize vermiş olduğu kimlik bilgilerini incelememiz ve kişileri araştırmamızdan sonra anlaşılmıştır. Kurumumuz 11000 öğrenciye sahip büyük bir kurumdur.Hiç bir öğrencimizde sorun çıkmayıp sadece bu 10 kişide problem çıkması manidardır.Kurumumuza yapılan şikayetlerde öğrencimize ait olan şikayetler hızlı bir şekilde çözüme ulaşmıştır. Kurumumuza bu şikayetlerle ilgili soru sormak isteyen herkese yorum yazan kişilere iletişim bilgileri verilecektir. Kurumumuzun memnuniyette ve şikayetlerde hiç bir gizli ve şüpheye düşecek sorunu yoktur.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler