Kariyer Mimarı İstediğim Eğitim 50 Ders Java!

Mervan Ö. |

Kariyer Mimarı şirinevler şubesine 50 ders java özel ders olarak almaya gittim. Fakat bana verilen ders 25 java 25 android oysaki ben bütün eğitimi java istedim. İnternet sitelerinde gösterdikleri gibi eğitimi vermediler. Defalarca kurumu telefonla aradım fakat sanki karşılarında çocuk varmış gibi muamelede bulundurlar.

Bunu kendilerine sunduğumda ise bunu katiyen kabul etmiyorlar . Müdürleri bana kesinlikle hak verdiğini ve size haksızlık yapılmış dedi. Bunu tekrar aktardım ve kalan parayı eğitimim tamamlandıktan sonra ödeyeceğim dedim fakat halen bana haksılızlık ediyorlar.Müdürleri bu haksızlığı kabul ediyorlar. Ehli vicdanlara sesleniyorum lütfen bir yardım.

Etiketler :

Ders Programı Yanlış Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Mervan Ö.
    19 Şubat
    00:47

    Başta gelen hoca kesinlikle anlayacaksınız %100 anlama garantisi verdi ama maalesef sadece sözde kaldı bunlar. İlk başta ayrılmak istedim bunu reddettiler oysaki 25 derslik vaktim kalmıştı ama onlar sizin 3 dersiniz kaldı dediler bunu tekrar açıkladım Mervan bey biz bunu yuvarladık dediler yani 25 dersi 3 derse yuvarladılar. Bir hocayla konuştum sadece para tuzağı bunlar dedi. Kardeşler anlayacağınız benden adil olmadığı halde 1100 TL aldılar. Şikayetçiyim.