Kargon İletişim Reklam ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kargon İletişim Reklam Şikayeti

932
Fatih
Fatih 23 Aralık 2022 15:56
Kargon İletişim Reklam Şikayeti

Kargon İletişim Turizm tarafından 23.12.2022'de sipariş ettiğiniz kargomuz geldi. Kargonun içerisinden sipariş ettiğimiz ürünle alakası olmayan bir pijama takımı çıktı. Kargo karşı ödemeli olduğu için 230 lira para ödedik. Ve telefon numarasına dahi ulaşamıyoruz. WhatsApp ®'tan cevap alamıyoruz. Şikayetçiyiz.

Gelişme
Gelişme

25 Aralık 2022 22:45
Ek
Ek
Ek
+2

Kargon İletişim Turizm Reklam şirketinin göndermiş olduğu kargo içerisinden alakası olmayan bir ürün çıktı. Bizim sipariş ettiğimiz kıyafetle alakası bile olmayan 10 liralık bir kıyafet çıktı ve kargoya paketi görmediğimiz için 230 lira para ödedik. Şikayetçiyim çözüm istiyorum. Bana dönüş yapmadığınız sürece de bunu her merciye taşıyacağım. İnsanlara başka ürünler gösterip o ürünler üzerinden sipariş alıp 10 liralık ürünler gönderiyorsunuz. WhatsApp numarası mesajlarınızı görüldü yapıp bırakıyor. Paramızın iadesini istiyoruz.

Fatih
Fatih25 Aralık 2022 00:14
Kargon İletişim Reklam Şikayeti

Mesajıma dönüş bile yapılmadı paraya yapılan gerçekten saygısızlık. Fotoğrafta başka bir ürün gösterip 230 lira ödediğimiz kıyafete 10 liralık ürün gönderdiniz ve hiçbir muhatap yok. İl Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayette bulunacağımı firmaya mesaj ile gönderdim. Görüldü yapıp bıraktılar. Ben böyle saygısızlık görmedim. Çözüm istiyorum.

Kargon İletişim Reklam Logo
Kargon İletişim Reklam28 Aralık 2022 17:50

Benzer Şikayetler

profile
63
5 gün önce

Kargon İletişim Reklam Kargon İletisim Reklam Turizm Otomotiv

2 adet ürün sipariş verdim. MNG Kargo ile geldi. Sipariş verdiğim ürünlerle hiç alakası yok. İade etmek istiyorum. Ne numara var ne de bilgi alacağım yer var. Dönüş yaparsanız sevinirim. Hiçbir alakası yok iade etmek istiyorum. Beğenmedim. Ne bilgi ne de telefon numarası var. Geri dönerseniz sevinir...

Kargon İletişim Reklam Kargon İletisim Reklam Turizm Otomotiv
profile
1.021
21 Eylül 2022

Kargon İletişim Reklam Alakasız Gönderim

Kargon iletişim reklam turizm otom. Tic. Ltd. Şti nin Instagram sayfası melis butikten elbise sipariş verdim. Onun yerine saçma bir elbise yolladılar sonra hem Instagram hem telefon numaralarına cevap vermediler. Miniklerin dünyası diye bir hesaptan yolladı ürünü çocuk elbisesi. Ben Tüketici Hakem ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Önder
Önder
 

Ayňısını banada yaptılar ne yapmam lazım