Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Kargon İletişim Reklam ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Onurflz sonuçtan çok memnun

  • profile
1 Destekçi

Kargon İletişim Reklam Farklı Ürün Gönderdi!

1.727
Onurflz
Onurflz 22 Ocak 14:04
Çözüldü
Onurflz'nin Teşekkür Mesajı
“Çok yardımcı oldular. Başka firmanın hatasını kendileri karşıladılar. Talebim olmamasına rağmen para iadesi yaptılar.teşekkürler”

Bu firma art niyetlidir. İki adet kapüşonlu takım siparişime iki tane yer bezi ve bir tane garip bir şort koymuşlar. Telefonlara da bakan yok. Merhaba yazdım cevap verdi, yanlış ürün göndermişsiniz deyince bir daha cevap yok.

Kargon İletişim Reklam Logo
Onurflz
Onurflz13 Şubat 14:16

Depremde hataya yardim için gittiğimde firmanız tarafından aranmıştım yardımcı olunmak için. Ancak daha sonra iletişime geçilmesini istemiştim. Tekrardan iletişime geçme şansınız var mıdır.

Kargon İletişim Reklam Logo
Onurflz
Onurflz3 hafta önce

Çok yardımcı oldular. Başka firmanın hatasını kendileri karşıladılar. Talebim olmamasına rağmen para iadesi yaptılar.teşekkürler

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
49
4 gün önce

Kargon İletişim Reklam  kargom 3 Gündür Ellerinde

Kargo iletişim benim kargom 3 gündür ellerinde ve modamesra teslim edilmiyor ellerinde neden tutuluyor kargo şikayetçiyim en kısa zamanda kargom modamesra iletilsin. Kimse telde cevap vermiyor ayıptır mübarek ayda şikayetçiyim bu Kargon iletişim'den!

profile
71
6 gün önce

Kargon İletişim Reklam Siparişim Olmayan Ürün Geldi

Kargon iletişim reklamcılık ürünleri iade alıp Instagram hesaplarını ve tel numaraları kapatıyorlar. IBAN verdiğim halde ücret iadesi yapılmadı. Gerekli her yere gidip şikayetimi ileteceğim. Sürekli farklı hesaplar ve farklı telefon numarası kullanıyorlar. Siparişim olmayan ürün yolladılar

profile
33
1 hafta önce

Kargon İletişim Reklam Görsellerin Gönderilen Ürünle Bir Alakası Yok

Instagram üzerinden Bon Bon Çocuk adlı siteden alışveriş yaptım. Görsellerin gönderilen ürünle yakından uzaktan bir alakası yok. Hiçbir şekilde telefonlara cevap verilmiyor. Destek hattı diye yalandan bir numara yazmışlar çalmıyor bile. Ürün iadesi istiyorum. Gerekli her yere bildireceğim.

Kargon İletişim Reklam Görsellerin Gönderilen Ürünle Bir Alakası Yok
profile
47
2 hafta önce

Kargon İletişim Reklam Eşofman Takım Gelmemesi

Ben eşofman sipariş etim 2 alana 1 bedava diye 1 tane siyah 1 tane gri 1 tane mavi bana gelen 1 tane üst siyah alt açık renk siyah 1tane üst gri alt siyah başka gelmedi şu an firmaya ulaşamıyorum Instagram'da karşıma çıktı reklam sayfa falan hiç giremedim direk Forum doldur diye çıktı bende doldurdu...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .