27 Ekim 2016

Kargomu Teslim Etmeyen Yurtiçi Kargo Eryaman Şubesi...

Alışveriş sitesinden aldığım ürün, 21.10.2016'da Yurtiçi Kargo Eryaman şubesine ulaşmasına rağmen, 7 gün geçti hala kargo teslim edilmedi. Şubenin telefonlarına hiç bir şekilde ulaşılamıyor. Kargo dağıtıma çıkarılmadan her gün otomatik teslim edilemedi ibaresini koyuyorlar.

Firmanın çağrı merkezini defalarca aradım, internet sitelerinden 2 defa şikayetimi ilettim. Hiç bir şekilde geri dönmediler ve açıklama yapmadılar. Bu kadar ciddiyetsiz bir firma görmedim. Keyfi uygulamalarıyla insanları mağdur ediyorlar ve hiçbir açıklama yapmıyorlar.

Levent 230 Okunma

Cevaplar

 • Levent 03 Kasım 2016

  Ürünü defalarca yapılan telefon görüşmesinden, internet sitelerine yazdığım defalarca şikayetten ve sinirlerimi harap ettikten sonra 02.11.2016 tarihinde nihayet! Teslim ettiler.

 • Levent 01 Kasım 2016

  Ürünü bugün de teslim etmediler. Resmen gasp ettiler ürünü. Bu kadar laubali bir firma daha olamaz. Hala 11 gündür ürünü neden teslim etmediklerine dair hiçbir açıklama yapmadılar.

 • Levent 31 Ekim 2016

  Geri bildirim yaptılar, sorunu çözeceklerini söylediler ama firma hala kargoyu teslim etmedi. Formalite icabı arayıp oyalıyorlar sadece. Sorumsuzluk diz boyu. Sonuç kargo hala teslim edilmedi!

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön