Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kargomsende Ürünü Teslim Etmiyorlar

Tuğçe
22 Nisan 18:40
204

Kargom Ümraniye Dağıtım Merkezinde günlerdir gereksiz yere bekletiliyor. Her gün teslimat tarihini bir sonraki güne olarak değtiriyorlar. Aradığımda ise bir çözüm bulunamıyor, ben mağdur oluyorum. Sorumsuzluğun diğer bir adı da Kargomsende.

Kargomsende Ürünü Teslim Etmiyorlar

Gelişme
Gelişme

27 Nisan 01:39

16 Nisandan beri kargom Ümraniye Şubesinde bekletiliyor (! ) Sürekli arayıp bilgi almaya çalışmama rağmen akıbeti bilinmiyor: kayıp mı, zarar mı gördü? Alay eder gibi 12 iş gününden sonra bilgi alabileceğimi söylüyor. Sipariş ettiğim ürünler nerede? Param pul oldu. Aynı ürünleri tekrar satın alamıyorum çünkü stok yok ve zam geldi. Benim zararımı karşılamak zorundasınız!

Ek
Ek
Ek
22 Nisan 18:41 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Merhaba, İlettiğiniz konu ile ilgili takip sürecini başlattık. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu bizimle paylaştığınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz. KARGOMsende Müşteri Deneyimi Ekibi

Tuğçe
26 Nisan 09:20

Hala hiçbir çözüm üretmediniz. Şikayet alınca yapılan samimiyetsiz bir telefon konuşması dışında hiçbir icraat göremedim.

30 Nisan 12:04

Sayın Tuğçe E., Talebiniz ile ilgili detaylı bilgiyi size telefonda aktardık. Konuya ilişkin güncel talep ve önerileriniz için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. KARGOMsende Müşteri Deneyimi Ekibi

Benzer Şikayetler

Kargomsende Gönderi Bulunamadı Hatası

Aleyna
26 Mayıs 18:26
14
Kargomsende Gönderi Bulunamadı Hatası

KARGOMsende Kargomu Teslim Edilmiş Gibi Gösterip Teslim Etmediler

Deniz
25 Mayıs 16:27
58

''Kargom Sende '' Firması Ürünümü 15 Günde Teslim Etmedi

Hasan
25 Mayıs 14:39
64
''Kargom Sende '' Firması Ürünümü 15 Günde Teslim Etmedi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Mustafa

Kargomsende kargonuzun ne olduğunu kayıp mı etti? Zarar mı verdiler? Yasal cevap verme süreleri 12günmüş. Aymazlıkta terbiyesizlikte sınır tanımıyor. Bu kargo şirketi ile çalışan e ticaret siteleri ayrı garibet.

Benzer Şikayet Yaz