Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

KARGOMsende Siparişi Teslim Etmiyor

Reem
16 Mayıs 20:34
207
Reem'in Teşekkür Mesajı
“Şikayeti dikkate aldığınız ve çözmek için çalıştığınız için çok teşekkürler”

Bu karşılaştığım en kötü nakliye hizmeti. 8 gün önce sipariş verdim ve bugüne kadar siparişi teslim etmediler. Yarından sonraki gün seyahat edeceğim ve bu kargoya ihtiyacım var. Müşteri hizmetleri numarası cevap vermiyor ve kimse e-posta yoluyla yanıt vermiyor. Hizmet çok kötü ve kimse bu şirketle uğraşmamalı.

KARGOMsende Siparişi Teslim Etmiyor

Gelişme
Gelişme

16 Mayıs 20:22

Bu karşılaştığım en kötü nakliye hizmeti. 10 gün önce sipariş verdim ve bugüne kadar siparişi teslim etmediler. Yarından sonraki gün seyahat edeceğim ve bu kargoya ihtiyacım var. Müşteri hizmetleri numarası cevap vermiyor ve kimse e-posta yoluyla yanıt vermiyor. Hizmet çok kötü ve kimse bu şirketle uğraşmamalı.

Ek
16 Mayıs 21:22 (Şikayetten 48 dakika sonra)

Merhaba, İlettiğiniz konu ile ilgili takip sürecini başlattık. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu bizimle paylaştığınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz. KARGOMsende Müşteri Deneyimi Ekibi

Reem
16 Mayıs 21:34

İlginiz için teşekkür ederim ama korkarım artık çok geç. Bu Cumartesi seyahat ediyorum, dolayısıyla kargomu teslim etmek için yalnızca yarın vaktiniz var. Aksi halde para iadesi talep ediyorum çünkü hizmetinizin bu kadar kötü olması benim hatam değil.

Reem
17 Mayıs 20:23

Bu sabah müşteri hizmetleri beni arayıp bu hatadan dolayı özür diledi, konu üzerinde çalıştıklarını ve kargoyu bugün mutlaka teslim edeceklerini söylediler. Kargomu yeni aldım ve şikayeti dikkate almalarına sevindim, çok teşekkürler!

18 Mayıs 09:59

Sayın Reem H., 17.05.2024 tarihinde gönderinizi teslim ettik. Güncel talepleriniz için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. KARGOMsende Müşteri Deneyimi Ekibi

Reem
18 Mayıs 12:14

Şikayeti dikkate aldığınız ve çözmek için çalıştığınız için çok teşekkürler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Kargomsende Siparişimi Teslim Etmiyor

Hatice
14 Haziran 15:14
88

Kargomsende Paketimi Teslim Etmiyor!

Gufran
14 Haziran 13:43
72

KARGOMsende Adrese Teslim Edilmeyen Kargo Ve Saygısız Kurye

Şule
14 Haziran 01:27
168

Kargomsende Teslim Edilmeyen Sipariş

Filiz
13 Haziran 23:19
143
Benzer Şikayet Yaz