Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Kargomsende Kargomu Günlerdir İadeden Çekmiyor, Dağıtıma Çıkarmıyor.

profile
18 Mayıs
440
İşılay'ın Teşekkür Mesajı
“Kargom elime ulaşmadı iade edildi bu durumdan hoşnut değilim tabii ki ama firmanın memnuniyeti önemsemesi, günler sonra da olsa arayıp memnuniyet adına yardımcı olmak istemesi güzel. Teşekkür ediyorum.”

Denebunu'dan kargom gelecek, günlerdir bekliyorum neden gecikti bu kadar derken kargo takibinde bana ulaşılamadığını görüp kargomsende firmasını aradım ve telefon numaramın eski numaram olarak kayıtlı olduğunu fark ettik. Burada düzeltme rica ettim fakat bunu Denebunu ®'nun talep etmesini istediler. Hemen mail attım, ertesi gün Denebunu numaramı kargomsende firmasına iletti. Yani pazartesi iki firma ile görüşüp Salı günü sorunu hallettik. Kargomsende kargonun iadeden çekilmesi için talep oluşturduğunu bugün (Salı) çekilirse ertesi gün dağıtıma tekrar çıkacağını belirtti. Bugün perşembe ve ben 4 günde 4 keredir kargomsende yi arıyorum kargoyu artık iadeden çekin dağıtıma çıkarın cuma günü evde olamayacağım diyorum. Her defasında aciliyeti bildirdik diyorlar ama sonuç yine aynı. Kargonun iadeden çekilmesi 4 gün mü sürüyor anlam veremiyorum. Adres verin yakınsak gelip biz alalım diyorum bir temsilci adres veremeyiz diyor, diğer temsilci adres bilgisi için size dönülmesini istiyorum diyor. Çözüm için her yolu müşteri olarak ben deniyorum fakat firmanın bir türlü çözüme ulaştırdığı yok. Cuma, cumartesi ve pazar evde olamayacağım, aksi gibi kargoyu geç vakit iadeden çekip o günlere dağıtımı denk getirip yine ulaşamadık diyerek tekrar başa saracağını düşünüyorum. Kargomun bugün acilen iadeden çekilip tarafıma ulaştırılmasını istiyorum. İçeriğinde hafta sonu kullanmam gereken ürün var. Kargoyu iadeden çekmek dağıtıma çıkarmak bu kadar zor olmamalı. Müşteriyi bu kadar uğraştırmak nedir Allah aşkına günün kaç saati girip kontrol ediyor her gün arıyorum yetmez mi uğraştırdığınız? Ben üzerime düşeni aynı gün acilen yapıyorum siz neden uğraştırıyorsunuz günlerdir?

Kargomsende Kargomu Günlerdir İadeden Çekmiyor, Dağıtıma Çıkarmıyor.
Kargomsende Kargomu Günlerdir İadeden Çekmiyor, Dağıtıma Çıkarmıyor.
Kargomsende Kargomu Günlerdir İadeden Çekmiyor, Dağıtıma Çıkarmıyor.
+2
KARGOMsende Logo
18 Mayıs 13:59
İşılay
22 Mayıs 13:16

Şikayeti yazdığım gün (perşembe) arandım, sorununuzu çözeceğiz dediler. Yarın (cuma), hafta sonu da dahil olmak üzere şehir dışında olacağımı tekrar belirttim. Dağıtım merkezinden alabilir misiniz talebiniz devam ediyor mu dediler, 17:00 ye kadar evdeyim bu saate kadar getirilir ise teslim alabilirim, yoksa 17:00 sonrası Karataş bölgesi çarşısında olacağım dağıtım merkeziniz oralarda ise kendim alabilirim dedim. Tabi ben görüşme sağlayıp size döneceğim denildi. Üstüne basarak söyledim kargo bugün elime geçmeli diye. Çözeceğiz tabi denildi ama o gün asla dönülmedi. 17:30 olan bir randevumu bilerek erteledim evde biraz daha durayım diye. Bugün pazartesi ve hala kargo iadede görünüyor hala dağıtıma çıkarılmadı. Müşteriyi bu kadar mağdur eden, memnuniyeti bu kadar önemsemeyen bir kargo firması daha görmedim. Malum bir kargo firması vardı günlerce dağıtıma çıkarmayan ondan beter çıktınız. Bence sizinle çalışırken bir kere daha düşünmeli firmalar! Böyle asla yazmazdım ama üzgünüm buna siz zorladınız.!

KARGOMsende Logo
23 Mayıs 10:43
İşılay
23 Mayıs 10:50

Müşteri memnuniyetini asla önemsemeyen, müşterisi ile dalga geçen bir firmasınız. Ne desem bilemiyorum gerçekten. Ayın 15 inde giriş yapmışsınız iade öncesi dağıtım merkezinde beklemede 3 gün içerisinde bir talebiniz olmazsa iade edilecek diye ve ben ayın 15 inde aramışım iadeden çekin ürünü dağıtıma çıkarın diye. Denebunu dan numaramın güncellenmesini de rica ettim ve size ilettiler güncel numarayı. 15'inden bu yana bir fiil her gün arıyorum ve iadeden hala çekmediniz ne zaman Dağıtıma çıkacak diyorum. Dağıtıma bilgi gönderdik çekilecek ertesi gün çıkacak, biz bilgi gönderdik sizi arayacaklar, bugün mutlaka teslimat gerçekleşecek diyerek her gün oyaladınız ve bugün arayıp dalga geçer gibi ürününüzü iade ettik firmaya diyorsunuz ne biçim bir firmasınız?! Benimle dalga mı geçiyorsunuz?! Asla asla sizinle çalışılmamalı müşteriyi mağdur edip dalga geçmekten başka ne yaptınız?!

İşılay
27 Mayıs 18:16

Kargom elime ulaşmadı iade edildi bu durumdan hoşnut değilim tabii ki ama firmanın memnuniyeti önemsemesi, günler sonra da olsa arayıp memnuniyet adına yardımcı olmak istemesi güzel. Teşekkür ediyorum.

Benzer Şikayetler

Kargomsende Firmasının Hem İşini Yapmaması Hem Yardımcı Olmaması

profile
11 saat önce
-

Kargomsende 22 yıllık şehir merkezindeki adresimizi bulamıyor, yardım merkezi çok yetkisiz yetersiz, sadece not alabiliyor, müdahale yetkisi yok, dağıtıcıya ulaşım için telefon yasak, dağıtım merkezi adresi vermesi yasak, ulaşamıyorsanız 2. Tel not alması yasak,18-09 tarihinde çıkan ürün 22-09 da ad...

Kargomsende Kargo Teslimat Sorunu

profile
1 gün önce
193

Kargomsende kargosundan 2 haftadır bir kargom gelecek bir türlü gelemedi. Sürekli geldik adresinize yoksunuz diyorlar ama gelen giden bir kargocu ve ya beni arayan bir kargocu olmadı bana ulaşamadıkları halde kendi kafalarına göre ürün iadesi yapıyorlar. Ürün iadesi istemiyorum ürünüm bir an önce te...

Kargomsende Kargo Teslimat Sorunu
Kargomsende Kargo Teslimat Sorunu

Kargomsende Şikayet Teslim Etmedi

profile
1 gün önce
218

İyi günler, müşteri temsilcisine kolaylıkla bağlanabilirsiniz ama şikayetleriniz, istekleriniz asla ciddiye alınmaz. Antalya şubesi için cumartesi günü (12 Ağustos) dağıtıma çıkan kargom hiçbir arama yapılmadan geri döndü, pazartesi (14 Ağustos) bir kez daha çıkan kargo yine geri döndü. Nedeni: Adre...

Kargomsende Silivri Şubesi Şikayeti

profile
2 gün önce
326

D&R'dan yapmış olduğum kitap alışverişi, Kargomsende Silivri şubesi tarafından defalarca operasyonel sebeplerden dolayı gelmedi. İlk olarak 16 Eylül 2023 Cumartesi operasyonel sebepten dolayı iptal dendi. 17 Eylül Pazar da gelmedi. 18 Eylül Pazartesi 12.51'de sizi ziyaret edeceğiz gün içinde mesajı ...

Kargomsende Silivri Şubesi Şikayeti
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
KARGOMsende Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 21 dk 58 sn
Benzer Şikayet Yaz