Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kargoist Kötü Hizmetler Serüven

Nurten
06 Nisan 10:51
194

29-03-2014 tarihinde Kargoist Ümraniye Şubesi tarafından adresime "diğer isimli" kişiye kargo bırakıldığına dair bir mesaj geldi. Sitede oturuyorum. Güvenlik kargo kabul etmiyor. Aranmadım, sorulmadım. Eve gittiğimde evde kimse olmadığı gibi kuryenin kapıya hiçbir paket bırakılmadığını gördüm. Üstelik şubesine şikayet ettim. Beni arayıp telefonu yüzüme kapattı. Defalarca hatalı olduklarını iade yapılacağını söylediler. Fakat arayan, soran, ilgilenen yok. Bir an önce iadesini almak ve firmadan kocaman bir özür bekliyorum. Her kargo şirketi kapıya bıraktım ama diğer aldı derse biz yandık. Böyle bir hizmet anlayışı yok.

Kargoist Kötü Hizmetler Serüven
Nurten
15 Nisan 19:02

Diğer kargo firmaları en azından sorun yaşanınca arayıp çözüm için uğraşıyorlar. Yasal süreç başlatacağım. 1159 TL zararım var. Şikayetçiyim. Bugün tekrar müşteri hizmetlerini aradım, şube size dönecek dediler, aranmadı! Berbat!

19 Nisan 15:41 (Şikayetten 13 gün sonra)

Merhaba, Söz konusu bildiriminizle ilgili aktardığınız tüm konular müşteri hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmıştır. Talebiniz çözümlendiği anda tarafınıza mutlaka geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, Kargoist Müşteri Hizmetleri 'Daha Hızlı, Daha Güvenli'

Benzer Şikayetler

Kargoist Yalanları Ve Teslim Edilemeyen Ürün!

Gülden
04 Nisan 08:43
306
1 Destek

Kargoist Şubenin Kafasına Göre Hareket Etmesi

Hazal
11 Şubat 10:10
285
Kargoist Şubenin Kafasına Göre Hareket Etmesi

Kargoist Bursa Siparişi Getirmeme

Selin
03 Şubat 17:07
352
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz