Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kargoist Geç Teslimat İstanbul İçinde Yedi Gün Nasıl?

Metin
05 Mart 17:36
299

Kargoist İstanbul içinde yedi gün sonra paketimi teslim etti büyük Başarı. Adres sorunu olabilir diyor gelen görevli üstünde telefonum var hangi çağda kurye hizmeti veriyorsunuz. 27 Şubat paketin girişi 4 Mart bana teslim edilen tarih. Kargo takipten bakıyorum teslim edilemedi yazıyor iş yeri adresi yazmıştım özellikle nasıl teslim edilemez anlayamadım gerçekten. Kargoist ile çalışan firmalardan sipariş vermeyeceğim. Başarılarınızın devamını dilerim.

05 Mart 17:42 (Şikayetten 5 dakika sonra)

Merhaba Metin Bey, Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilginin yansıması olarak tarafımıza geribildirimde bulunduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. Söz konusu bildiriminizle ilgili aktardığınız tüm konular müşteri hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmıştır. Talebiniz çözümlendiği anda tarafınıza mutlaka geri dönüş yapacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kargoist Müşteri Hizmetleri 'Daha Hızlı, Daha Güvenli'

Benzer Şikayetler

4
Çözüldü

Kargoist Kargomu Dağıtıma Çıkarmıyor

Şahinde
13 Mayıs 10:34
198
Kargoist Kargomu Dağıtıma Çıkarmıyor

Kargoist Kargo Teslimi Olmaması

İrem
04 Mayıs 11:22
356

Aynı Gün Teslimatı Göndermemek- Kargoist

İlgi
01 Mayıs 10:13
260
Aynı Gün Teslimatı Göndermemek- Kargoist
Aynı Gün Teslimatı Göndermemek- Kargoist
Aynı Gün Teslimatı Göndermemek- Kargoist
4
Çözüldü

Kargoist Zara Sipariş Teslimat Sorunu

Nitem
28 Nisan 10:46
209
"Marka beni mağdur etti. Yurt dışına çıkmadan teslim almam gereken ve aynı gün teslim seçenekli ürünü taahhüt ettiği zamanda teslim etmedi. Ancak çözüm merkezinden Tuğba hanıma nazik yaklaşımı ve üslubundan dolayı teşekkür ediyorum."
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz