Kargoda Yetersiz Kalan ve İnsanları Zarara Uğratan PTT!

Kamil Ş. |

Rs9*****, nolu yurt dışından gelen kargom haberim olmadan iade edilmiş. PTT 1/4 sokak ile 1/4 çıkmaz sokak farklı ve bir hayli mesafeli iki ayrı adresi ayırt edemiyor mu? Akabinden 22.28.2016 temmuz tarihleri arasında SGK'dan gelen emeklilik evraklarım iade edilmiş ve sırf bu yüzden 1 ay sonra emekli olacağım. Emekli olduğum için tüm zamanlarda adresteydim olmadı eşim ve çocuğum adresteydi. İadeyle alakalı haber bildirme kağıdı dahi bırakmayan PTT görevlisi 1/4 çıkmaz sokak yerine 1/4 sokak uzak ara farklı mesafedeki sokağa uğradığı aşikar çünkü onların postaları da sıklıkla bize gelmekte. Elimdeki döküm ve belgelerle davacıyım ve zararımın karşılanmasını PTT genel müdürlüğünden talep ediyorum.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  11:35

  Değerli Müşterimiz,

  Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz incelenmek ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmak üzere;

  www.ptt.gov.tr internet adresimizde ki 'Bize Ulaşın' sayfası (info kanalımız) ile yapmış olduğunuz başvurularda dikkate alınmak suretiyle ilgili birimimize şikayetiniz 2016-88074 ve 2016-90372 mesaj numaralarıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize geri bildirimde bulunulacaktır. Başvurunuzu takip edebilmeniz için e-posta adresinize gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir.

  Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  PTT A.Ş.
  444 1 788 – info@ptt.gov.tr