sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Karel Yapı Sözleşme Maddesine Uygun Yapı Yapmıyor

Kenan Kenan17 Mart 2019 15:01

Karel Yapı Çanakkale firmasından satın almış olduğum dairenin sözleşmede belirtilen tüm daireler ses ve ısı izalasyonlu olacak maddesinin firma tarafından yerine getirilmeyişi sebebi ile alt ve üst kattaki komşuların en küçük sesleri duyulmakta. Firmaya yazılı olarak bildirmeme rağmen ilgisizler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kenan 29 Mayıs 2019 11:34

Çanakkale Karel insaat hiçbir şekilde taahhüdünün arkasında durmuyor, satin almış olduğumuz daire sözleşme maddesince ses izalasyonlu olacak ibaresi bir Yana dairelerde 30yillik eski binalarda olan ses yalıtımı dahi yok. Bu doğrultuda dairelerde huzurlu yaşamayı bir kenara bırakın komşularınız ile adeta beraber yaşıyorsunuz. Altüst ve Yan daireler en ufak konuşma sesleri dahi dairenizin içinde. 

profile-icon Kenan 17 Mart 2019 04:53

Çanakkale Karel Yapi firmasından sözleşme maddesi olarak belirtilmiş olan daireler isi ve ses yalıtımlı olacak ibaresi taahhüdü firma tarafından gerçekleştirilmedi üst ve alt katdaki komşularımın dairelerindeki normal konuşmalar dahi duyulmakda ve son derece rahatsız edici bir durum. Evlerde huzur yok. Firmaya yazılı tebligat çekip defaten bildirmene rağmen dönüş olmadı ilgisizler. Bu firmadan daire alacak olanların bu hususu huzur ve ferah sessiz bir yasam için göz ardi etmemeleri araştırmaları zaruridir. Ödediğim ücret ve yaşadığım huzursuz bir ev sonucu hakkımı helal etmiyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular