Fatih B. Teşekkür Mesajı

İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkürler

Karcher Ürünün Garanti Süresi 2 Yıl Olduğu Halde Garanti Dışı Kalması...

Fatih B. |

Koçtaş'tan 20.05.2015 tarihinde Karcher K3 basınçlı yıkama makinesi aldım piyasanın en iyi markası olduğunu düşünerek fakat arızalandı. Olabilir dedim yetkili servise gönderdim yetkili servis 3610175916 garanti takip numaralı garanti talebimin makineyi kullanım sürem 18 ay olduğu için garanti dışı kaldığını söyledi bu ürün 2 yıl garantili diye itiraz edince aşırı kullanımdan dolayı garanti dışı dediler. Benim bir arabam var haftada bir kez oda yazın kışın hiç kullanmadığımı makinenin halinden de belli olacağını söyledim Teknisyen arkadaş da onayladı bu seferde 6 ayda bir bakımı olduğunu bakıma getirmediğimi söylediler. Ben ticari kullanıcı değilim haftada bir bazen ayda bir kullanıyorum. Ürünü alırken satıcı veya garanti belgesinde böyle bir bilgi yok. Sanırım bana da Tüketici heyeti yolu gözüküyor. Servis ağı yaygın güvenilir kendini kanıtlamış bir marka diye Karcher'i seçmiştim.

Etiketler :

Bayi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih B.
  24 Ekim
  23:18

  Makinemin garanti kapsamında onarımı yapıldı. Elime ulaştıktan sonra denedim su kaçırmıyor bana sanki eski gücünde değil gibi geldi yinede Karcher çalışanlarına teşekkürler

 • Fatih B.
  18 Ekim
  18:59

  İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkürler

 • 17 Ekim
  14:02

  Müşterimizin servis işlemleri tamamlanmış ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla
  Karcher Türkiye

 • 13 Ekim
  09:18

  Müşterimiz ile iletişime geçilerek servis süreci hakkında bilgilendirme yapılmıştır.Ürün ile ilgili tespitler yapıldığında müşterimiz ile tekrar iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla
  Karcher Türkiye