04 Eylül 2013 #1991777

Karayolları Genel Müdürlüğü Senelerdir SRC Bekleyen İnsanlar Var!

SRC belgesi diye bir şey icat ettiniz. 81 ili Ankara Gazi Üniversitesi SRC bölümüne mahkum ettiniz. 3 ve 5 senedir SRC bekleyen insanlar var, binlerce lira ceza yediler, haksız yere mahkemelik oldular. Bunun tamamen sebebi sizsiniz.


Madem ki böyle basit bir belge vereceksiniz bölge binaları kurdunuz. Örneğin Bursa Bölge Holding binası gibi bu basit belgenin basit evraklarına bölgeye verip SRC'mizi alsak, vatandaşa kan kusturmazsak olmaz mı? Yoksa bunu akıl edecek bir yetkili yok mu aranızda? Eğer yoksa bölgeleri niye kurdunuz?

Ali 112 Okunma

Cevaplar

  • Ali04 Eylül 2013

    K1 belgesini ilk alanlardanım. Belgenin (bursa bölge müdürlüğüne) 850 tl vize harcını yatırmaya gittiğimde hakkınız 4 ay önce yandı. ''gecikme faizi ne ise alın yatırayım'' dedim. Kabul etmediler. Dilekçe yazdım. Almadılar. ''Hakkımı nasıl arayacağım'' dedim ''İş mahkemesine git'' dediler. 1 yıl geçti. Tekrar gittim. 3000 tlye yakın gecikme farkı ödeyeceğimi söylediler. Şimdi kanun mu değişti anayasa mı değişti o zaman niye almadınız 4 aylık gecikme farkını ? Aklım almıyor. Ulaştırma bakanlığı kamu kurum yasalarına bağlı değil mı? Birileri aklı estiği zaman aklı estiği fiyatları mı uyguluyor? Sayın ulaştırma bakanı Binali Yıldırım'ın dikkatine sunuyorum. Arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön