16 Ocak 2014

Karaköy Güllüoğlu'nun Hizmet Kalitesi Çok Düştü

6 yıldır severek gidip tatlı yediğimiz mekandı. Ailemi götürdüm. Kadayıfın içinden kıl çıktı. Garson çok panik yaptı, tek dilim paket baklavalardan hediye etti. Masadakiler şikayetçi olun dediler ama olmadık, insanlık halidir dedik. Son gittiğimde baklavanın kalitesinin bozulduğunu fark ettim ve arıtma suları da musluktan farksızdı. Beylikdüzü'nden Karaköy'e yoğun bir trafikle geldim, park için valeler ortalıkta yoktu.

Ben de az ilerde durakladım, vale bekliyorum. Polisler geldi. Burada park edemezsiniz dedi, ben de park etmiyorum müsait vale bekliyorum dedim. Polis valelere bağırdı alsanıza aracı diye. Adamları el salladı yer yok der gibi. İyi de gelip söyle yerimiz yok diye.

Daha da gidilmez.

S. 877 Okunma

Cevaplar

  • Karaköy Güllüoğlu Temsilcisi16 Şubat 2014

    Şikayetiniz firmamız tarafından incelenmiştir. Öncelikle hijyen ve gıda güvenliği konusunda saygın bir marka olan Karaköy Güllüoğlu'nda böyle bir durumla karşılaştığınız için üzüldüğümüzü samimiyetle bildirmek isteriz. Her zaman müşterilerimiz bizim için ailemizin bir ferdi gibi olmuştur ve onların mutluluğu ve memnuniyeti için çalışmaya devam etmekteyiz. Tüm üretim süreçlerimiz gıda mühendislerinin denetiminde ve gerekli eğitimi almış personel tarafından bu gibi sorunları önleyici, vucudu saran giysiler, bone gibi koruyucu ekipmanlarla desteklenmektedir. Bu şekilde bir problemin yaşanma ihtimali firmamız dahilinde gerçekten çok çok düşüktür. Ancak mağazamız özellikle hafta sonları çok yoğun olduğundan, sözü geçen problemin üretim sürecinde değil ortamdan kaynaklanabileceği ihtimalini de iyimser bir yaklaşımla düşünmek gerekmektedir. Vale probleminizle ilgili yer olmadığı durumlarda daha etkin bir bilgilendirme yapmaları konusunda gerekli uyarılarda bulunulmuştur. Sadece hijyen değil, kullandığımız hammaddelerde GDO olup olmadığı konusunda bile hassas olan Karaköy Güllüoğlu ailesi olarak sizi üretim süreçlerimizi birlikte görmek için misafir etmek ve tekrar ağırlamak isteriz. Saygı ve sevgilerimizle.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön