14 Ekim
Yorum Yap
#11027656

Karaderili Şirketler Grubu Yeni Adıyla Termal City!

Facebook dan hediye tatil kampanyası yapıp 3 gece 4 gün tatil hediye kazandınız dediler. Kalkıp Zonguldak'dan Yalova'ya gittik Allah'tan arabanızla gittik yoksa gece yarısına kadar bekleyecektim.


Sonra saatlerce başımızdan ayrılmayan m** adında bir kız anlata anlata tabi müzik eşiliğinde ortam kalabalık bir düzine hipnoz çeşidi, sonra kafa uyuştu bir baktık sonra c** adında m** müdürü işte şöyle böyle vaatler, sonra bir baktık c** adlı kişinin bir üst müdürü adı e** elinde sözleşme bir baktık imzalamışız. Tabi oradan ayrıldık eve geldiğimizde kafamız yerine geldiğinde biz ne yaptık dedik eşimle sonra pişman olup e** denin müdür mü ne aradım iptal için tersledi. Beni bayan olduğu için bir şey demedim hemen avukata gittim oda bana 14 günlük cayma hakkın var dedi hiçbir sebep göstermeden hemen ihtarname çekmemizi söyledi. Ben de 06.10.2018 de aldık sonra yorumları okuduk. Mağdur edildiğimizi anladık sonra 10.10.2018'de ihtarnameyi çektim noterden cevap bekliyorum.

Kadir 7.524 Okunma

Cevaplar

  • Kadir14 Ekim

    En baştaki müdür eda onunaltındaki yardıncısı cüneyt önün yardımcısı melis İmzaladığım senetleri ve 1600 TL ödememi geri istiyorum ve sözleşmemin iptalini istiyorum dolandırıcı Yalova termal ctiy yeni adıyla biz kandık kansızlara başka kimse kanmasın

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler