05 Kasım
Yorum Yap
#11110632

Karaderili Şirketler Grubu Termal Mağdurları!

Hediye tatil diyerek insanları kandırıyorlar. Bende 2016 tarihinde bir gün tarafıma gelen bir telefon ile aldanarak Yalova' da bulunan Termal Palace adlı inşaatı devam eden çok büyük bir otel inşaatı var idi, halen devam ediyor. Bizi bir salona topladılar çok yüksek müzik sesi altında çok gürültülü bir ortamda insanları üniversiteli gençler aracılığı ile çeşitli pazarlama teknikleri ve yapamayacakları vaatler vererek insanları kandırdılar.


Karaderili Şirketler Grubu masa da kandırılan insanlardan aldıkları paralar tuttukları avukatlar aracılığı ile mahkeme ile hacizle hukukla korkutmaktadırlar, bunların çok ivedi olarak bir çözüm bulunması lazım. Satış ofisi oluşturduk diye kandırıyorlar, bunlardan kurtulmak istiyorum her aradığımda beni oyalıyorlar.


Lütfen yeter artık kurtulmak istiyorum, binlerce mağdur var. Yazık bu firma bizim paralarımızla ayakta duruyor ve her defasında Karaderili Şirketler Grubu Yalova'da bulunan termalin adını değiştiriyor, bu da bir taktik sanırım. Nasıl kurtulacağım mağdurum, bizi kandırdılar, dedikleri hiçbir vaadi yerine getirmiyorlar, avukatlar para kazanıyor devletimiz sesimizi duysun yeter artık. O** K*** ile görüşmek istiyorum iki defa Ataşehir'de bulunan merkez binalarına gittim görüştürmediler, dilekçe bile yazdım görüşmek için sonuç yok. Bizleri kandırdılar.

Osman 8.050 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler