14 Ekim 2018
Yorum Yap
#11026543

Karaderili Şirketler Grubu Tatil Haksızlığı!

"Hediye tatil kazandınız" diye Yalova'ya davet ediliyorsunuz ve hakkınızı kullanabilmek için bizzat gidip almanız gereken dokümanlar olduğu söyleniyor. Asıl amaç çok yüksek ücretler karşılığında size devremülk satmak. Sunum çok kalabalık bir lobide saatlerce sürüyor. Sizi ikna edene kadar bin dereden su getiriyorlar, vaatlerde bulunuyorlar, psikolojik olarak inanılmaz yoruyorlar, söyledikleri fiyat sürekli düşüyor, vadeler artıyor, yeni vaatler geliyor.
4500 TL istenen peşinat, 200 TL'ye kadar düşüyor. En son, "şimdi sözleşmeyi imzalayın peşinatı sonra alırız"a dönüyor olay. Ama hayır cevabını kesinlikle kabul etmiyorlar!


Bir senelik süre zarfında istediğiniz bir zamanda tatil kullanmak istiyorsanız 36.000 TL ödüyorsunuz. Göstermelik bir tapu veriliyor size. Ayrıca her yıl aidat adı altında 400 TL, bu da yetmiyor, gidip konakladığınızda yemek için günlük kişi başı 45 ila 75 TL arasında ücretler ödemeniz gerekiyor! B


Eğer servisle gittiyseniz yandınız! Otel merkeze uzak ve sözleşmeyi imzalayana kadar sizi resmen orada mahsur bırakıyorlar.
Tam 3 saat süren bir psikolojik savaşa rağmen sözleşmeyi imzalamadım. Bir sürü kişiyle görüştürdüler, en sonunda "Size hayır diyorum bu neyin ısrarı daha?


Şu an çok rahatsız oldum, eve dönmek istiyorum" dedim. "Tamam hanımefendi 10 dakika sonra servis kalkacak, beklerken bir kahve için" dediler.


Kahve içerken üç kişi daha geldi sözde sohbet etmeye. Bu tatillerin ne kadar güzel olduğundan, çok avantajlı olduğundan falan bahsetmeye kalkmışlardı ki lafı ağızlarına soktum ve yanlarından ayrıldım. O esnada "danışman" geldi, "servisi dışarıda bekleyelim isterseniz" dedi, dışarı çıktığımızda otelin bahçesini gezdirip halen ikna çabaları devam...


Otelde tatil yapan insanlar da bin pişman. İnsanların konakladığı yerleri ayırmışlar, restaurantları bile ayrı, oralara özellikle götürmüyorlar ki olumsuz yorum duyup da vazgeçmeyin. "Bir düşüneyim" deme hakkınız da yok.


o gece imza attınız, attınız. "Bu teklif sadece bugün geçerli" diyorlar. Neden diye soruyorsunuz, cevap yok! Çünkü olumsuz yorumları görüp de vazgeçeceğinizi biliyorlar.
Ve o servis tam 1.5 saat sonra kalktı!
Servise giderken hediye tatil belgemi sordum, kod gelecek, onunla gideceksiniz dediler.
Yalan. Hediye tatil falan yok...


Buradaki olumsuz yorumların hepsi gerçek.

İrem İrem 7.049 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler