10 Mayıs 2013 #1789213

Karaderili Şirketler Grubu Sözleşmenin İptalini İstiyorum!

05.05.2013 Tarihinde imzalamış olduğum sözleşmemin iptali için 06.05.2013 adana ofis yetkilisine bildirdim.Çarşamba günü sonuçlanacağı ve dönüş yapılacağı söylendi.Evet çarşamba yetkiliye ulaştım ancak henüz sonuçlanmamış.Ve bugün perşembe .Bugünde ulaştım hala sonuçlanmamış.


Bende yasal haklarımı kullanacağımı söyledim.Mümkündür dediler. suan noterden ihbarname gönderdim . Bir süre daha bekledikten sonra avukatım devreye girecek.Umuyorum diliyorum sorunsuz olarak sorunumuz çözülür..

Fatma 367 Okunma

Cevaplar

 • Fatma03 Temmuz 2013

  yani sonuçlanmış birşey yoktur.

 • Fatma03 Temmuz 2013

  ne şekilde sonuçlandırıldı acaba?? 03.07.2013-11,41 itibariyle hala dönüş sağlanmadı.

 • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi02 Temmuz 2013

  Sayın üyemiz, İşlemleriniz sonuçlandırılmıştır.

 • Fatma17 Mayıs 2013

  Hala tarafıma bir dönüş yapılmadı.Hergün aramaya devam edeceğim.İnsanları mağdur ederek nereye varacaksınız anlamıyorum.

 • Fatma11 Mayıs 2013

  Sayın KRD Group Yetkilileri , Siz her ne kadar şikayetleri kaale almadığınızı söyleseniz de insanlar fazlasıyla dikkate alıyor. Buradaki insanların hepsi ( bende dahil ) KRD Gruop adında bir firma ve tesislerinin olduğunu , ofislerinize veya toplantılarınıza katıldığında öğrenmiş oldu. Sözleşme imzalatırken çok seri olan firmanız sözleşme iptalleri , peşinat iadelerinde ve insanların mağduriyetlerinin giderilmesinde oldukça yavaş davranmakta , hatta yasal haklarını vermemekte diretmektedir. Ve benim şuanki amacım kendi senet ve peşinatımı almak ile birlikte , firmanızın adını bilmeyen insanlara yasal çerçevede firmanızı adını duyurmak oldu. Zaten Referanslar bu sitede fazlasıyla mevcuttur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön