14 Şubat 2013

Karaderili Şirketler Grubu Senetlerimi İstiyorum!

Bir pazar alışveriş merkezinde doldurulan bir anket ve bir hafta sonrasında bedava tatil kazandınız diye gelen bir telefonla bir seminere çağırdılar. salonda sonuna kadar müzik sesi personelin sesi dahi zor duyuluyor. Boşuna 3 saat bir sürü kulağa hoş gelen şey dinledik müthiş bir etkileme devre tatile üye olmamız istendi istemiyoruz zorluk çekeceğiz dedikçe ödeme koşullarını en cazip şekle getirdiler.


Sonuçta 200 lira peşinat ve bir sürü senet imzalattılar. sözleşme dedikleri kağıtlar konuştuklarımızın yazılı şekliydi deyip okumamıza fırsat vermeden imzalattılar. Telefonla konuşmamıza dahi izin vermediler. Büyük bir psikolojik baskı.

Zeliha 1.125 Okunma

Cevaplar

 • Zeliha09 Ocak 2014

  krd group bir hafta oldu benden 200tl yi yatıracağız diye hesap numarası istediler verdim.sizi ararız dediler hala aramadılar.en kısa zamanda cevap bekliyorum.

 • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi04 Temmuz 2013

  Değerli Üyemiz Zeliha Macit, iadeniz için en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecek. Saygılarımızla

 • Zeliha17 Nisan 2013

  çok şükür senetlerim elime geçti,çok uğraştım krd group sözünde durdu nihayet söyledikleri tarihte senetlerimi alabildim.inşaallah bir kez daha sözlerinde dururlar ve belirtilen 60 işgünü içerisinde 200 tl.peşinatımı öderler.

 • Zeliha04 Mart 2013

  size inanmıyorum 2 ay oldu değil dönüş benimle konuşacak muhatap bile bulamadım karar verdim bende hukuk mücadellesine başlayacağım yetmeyecek sosoyal medyada da sesimi duyuracağım. ya çok mu zor fes edip senentleri göndermek böyle bir firma görmedim.

 • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi04 Mart 2013

  Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. saygılarımızla...

 • Zeliha19 Şubat 2013

  krd group umarım en yakın zamanda sonuca bağlanır.cevapp bekliyorum..

 • Zeliha19 Şubat 2013

  06.02.2013 ihtarname çektim o gün bugün arayan olmadı,uğraşalrım sonucunda zar zor bir müşteri temsilcisi buldum.ihtarımı almışlar peki neden bana bildirmiyorlar.Ben aramasam sormasam kimbilir nezaman haber vereceklerdi.müşteri temsilcisi size tekrar döneceğim dedi kapattı.en yakın zamanda bana ulaşmalarını istiyorum.sözleşmemin iptalini ve senetlerimi istiyorum.unutmayın bu dünyanın öbür yüzüde var.

 • Zeliha14 Şubat 2013

  03.02.2013 ben ısrarla ödemiyorum dememe rağmen müthiş bir etkilemeyle bir sözleşme imzalattılar.sonra sözleşmeyi okuduğumda anlatılanlarla ilgisi oladığını anladım.ödeyemeyeceğim içinde cayma hakkımı kullanarak 3. günde noterden ihtarname gönderdim.1 hafta oldu hala cevap yok.sözleşmenin iptalini ve senetlerimi geri istiyorum.yoksa hem hukuk yoluna başvurup hemde internet ve gazete ve haberlerde sesimi duyuracağım.acele cevap bekliyorum..senetlerimi alana kadarda vazgeçmiyeceğim. sözleşme numarası OG0013 ilgililere duyurulur.ayrıca sözde müdürünüzlede görüşme yaptım,zor durumda olduğumu söyledim,hiç yardımcı olmadı notunuzu iletirim dedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön