27 Mart 2013 #1709611

Karaderili Şirketler Grubu Peşinatı Ve Evrakları Vermiyor!

Alalı 3 gün olmuşken iptalini noterden sağlamama rağmen iade işlemini gerçekleştirmedi “Devre mülk hakkı ile ilgili noterde herhangi bir sözleşme yapılmamışsa bu sözleşme geçersizdir. Kat mülkiyeti Kanunu’nun 61. maddesi gereği devre mülk sözleşmesinin noterde resmi şekilde yapılması zorunludur.


Yerleşik Yargıtay İçtihatları uyarınca tarafların aralarında yaptıkları sözleşmeler, resmi şekilde yapılmadıkları için geçersiz sözleşme kabul edilir. Geçersiz sözleşme olduğu için sebepsiz zenginleşme kurallarına göre ödenen paralar ve ileri tarihli senetlerin iadesi istenebilir. YLV0396 nolu sözleşmenin şekil şartı noksanlığı nedeniyle feshedilmesini, senetlerin tarafıma iadesini istiyorum.

Sedat 458 Okunma

Cevaplar

  • Sedat29 Temmuz 2013

    Herhangi bir dönüş yapan olmadı bir an önce dönüş yapılmasını bekliyorum.

  • Sedat29 Temmuz 2013

    Her hangi bir dönüş yapılmadı kardeşim her ne yapmaya çalışıyorsanız bir an önce bu benim mağduriyetimi giderin. Yani yatırmış olduğum 200 tl nin geri idesinin gerçekleştirilmesini istiyorum.

  • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Sedat Çimen, Öncelikle imzalamış olduğunuz sözleşme devremülk sözleşmesi değil, pay satış vaadi sözleşmesidir. Bunun dışında konu ile ilgili temsilciniz bilgilendirilmiş olup en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacaktır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön