16 Mayıs 2013 #1802398

Karaderili Şirketler Grubu Paramı İade Etmiyor!

Kuşadası, İdeal, Emet, hlm şimdi Yalova KRD Group hep farklı isimlerle aynı telefondaki kişilerle devam. . . hiç değişmeyen yöntemler hediye tatil kazandın, film başlıyor gürültülü mekan cana
yakın insanlar, kimse kimsenin sesini duyamayacak kadar müzik ve istediğin ödeme seçenekleri öyle ödeyemezsen şu kadar daha indirim, kiralayabilirsin, satabilirsin bizim şirketimiz yapıyor gibi gibi.


Bir sürü boş sözler. oradan ayrılıp sadece çok az araştırma bile herşeyi gözler önüne seriyor. iptal etmek istedim etmiyorlar oyalama süreci başlıyor. mahkemeye verdim kazandım, paramı (9, 765tl) yine vermiyorlar nereden geliyor bu kuvvet bilmiyorum . icraya verdim halen aynı.

Rahime 775 Okunma

Cevaplar

  • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Değerli üyemiz, şikayetiniz ilgili departmana iletilmiş olup en kısa sürede işleminiz sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla,

  • Rahime25 Haziran 2013

    Tüketici hakları derneğine gittim ve beni yönlendirdiler mahkeme açtım ve o gün herkesin senetlerini verdiler.Senetlerde bir sıkıntı yok hepsini geri veriyorlar fakat ödenen nakit paraları vermiyorlar, hemen süreci başlatın derim. Benim nakit para olduğu için icraya verdim halen vermiyorlar bunların tuzaklarına kimse düşmesin, herkesi bilgilendirelim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön