25 Şubat 2013 #1653003

Karaderili Şirketler Grubu İnsanları Umutlandırıp Yanıltıyor!

15 gün önce bir AVM standında çekiliş var, katılmak ister misiniz dediler. Biz de form doldurduk ayrıldık. 15 gün sonra bir telefon geldi,3 gün 4 gece tatil kazandınız gibi sözler edip, tanıtıma çağırdılar.


Ailece heyecanla ve ertesi gün bahsi geçen lüx otele gittik. Çoluk çocuk heyecanlandık. Bu arada 2-3 kez telefonla arıyorlar ve yok müdür, yok otel güvenlik müdürü arıyor. Rezerve yapıyoruz falan filan.


Otele varınca yalnız olmadığınızı anlarsınız.Herkes toplanıp gelmişler, 2 saatlik tanıtım toplantısına girmeyince hediye çekini vermiyorlar. Bir salona giriyorsunuz ve yüksek gürültü, her masada bir aile ve görevli oturmuş konuşuyorlar, rahatsız edici bir ortam ve tamamen yanıltmaca.

Kerim 896 Okunma

Cevaplar

  • Kerim05 Mart 2013

    ilginiz için teşekkür ederim, ama yine de ben bu ''hediye tatil'' yansıtmasını doğru bulmuyorum. size kolay gelsin.

  • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi04 Mart 2013

    sayın Kerim Candan, Şikayet sebebinizi tam olarak anlayamamakla beraber katılımınız için teşekkür ederiz. Her firmann reklam ve pazarlama stratejisi farklıdır, firmamız medya reklam maliyetini hediye tatil olarak yansıtarak birebir tanıtımını yapmaktadır. Bizi dinlemeniz karşılığında da bu hediye tatili size vermektedir. Size herhangi bir rahatsızlık vermiş isek özürlerimizi kabul ediniz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön