26 Şubat 2013 #1655170

Karaderili Şirketler Grubu Bedava Tatil Vaadiyle Devremülk Satmak İstiyor!

KRD yaptığı bir anket sonucu arayarak tatil kazanan 20 aileden 18.siniz,tatil belgenizi almak için yarın akşam x otele gelin dedi.meğerse her gece toplanıyorlarmış.toplantı odası;minicik masalar etrafında toplanmış insanlar hepsine ayrı kişi bir şeyler anlatıyor ve yüksek sesli müzik çalıyor.Disco sanki.


Başlattılar devremülk anlatmaya,2 saat zorla yok masaya biraz daha yaklaşın,telefona dokunma müdürlerim beni dinlediğinizi şansın uyarı alıyorum.Almak istemediğimizi söyleyince kız,bana kızacaklar diye demogoji yapıyor suratı düştü.bu ne yapmacık tavırlar.bide iki de bir tersliyor babası yaşındaki adamı.baskı ve stres altında,müzikle insanların dikkatini dağıtıp satış yapmaya çalışıyorlar.

Seher 1.100 Okunma

Cevaplar

  • Seher11 Nisan 2013

    Aileler tanitima davet edilmiyor.Bizi arayip tanitima gelin denilmedi!!!kazandiginiz bedava tatili almaya gelin denildi ama bizi tanitima tabi tuttunuz.

  • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi04 Mart 2013

    Sayın Seher Akalın, ailelerimiz tanıtıma davet ediliyor ancak katılmak mecburi değildir. Bulunulan ortamda kalmak istemezseniz de personelimiz sizi herhangi birşeye zorlayamaz. Gelen her aile bir ürün satın almak zorunda değildir. Toplantılarımız haftanın belli günleri yapılmakta ve çeşitli bölgelerden aileler katılmaktadır. Anket yapılan ailelerden tamamı da tanıtımlara davet edilmemektedir. Firma konfirmasyon departmanı firmanın belli kriterlerine uygun olan ailelere hediye tatil tahsis etmekte ve bu aileler tanıtımlara davet edilmektedir. İstatistiklerimize göre de katılan her 10 aileden yalnızca 2 tanesi hizmetimizi satın almayı kabul etmektedir. sizler de 8 aileden birisiniz anladığımız kadar ile... Gelmiş olduğunuz ve bizi dinlemiş olduğunuz için teşekkür ederiz, kimseye zorla birşey satılmadığının açık bir kanıtısınız, bu paltformdaki bu paylaşımınız için de ayrıca teşekkür ederiz... Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön