23 Mart 2013 #1702348

Karaderili Şirketler Grubu Araştırma Yapmaya İzin Vermiyor!

Hadiseyi biliyorsunuz. bir oda dolusu aile. müzik gürültü, insanların sırtı birbirine dönük, herkes müdür, ama görevlerini ispatlayacak bir şeyleri yok, neyse benden başka masaların hepsi inek çanını çaldırdı. ben inatla hayır dedim. araştırmadan asla imzalamam dedim. müdür dedikleri eleman dedi ki:araştırmaya girerseniz bir daha bizimle bağlantıya geçmezsiniz. ifade aynen bu.


Kendileri bile güvenmiyor kendilerine. tabi tanıtım stratejilerinden anladım adamların bir numarası olduğunu. taksitleri 50 liraya kadar düşürdü razı olmadım. suratları asıldı. salonda tek biz kaldık. gönülsüzce hediye kartını verdiler. ama güvenmediğim için yırttım attım.

Mehmet 997 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet01 Nisan 2013

  eyy krd yetkilisi...siz inek çanı çaldırıp pişman olup parasını alamayanların şikayetlerini okumadınız sanırım..anca ilgili departmana havale..öyle bir departman olmayınca kolay oluyor tabi..biz sizi biliyoruz..siz de kendinizi gayet iyi biliyorsunuz ama para tatlı geliyor tabi...o insanların alacağını ödeyin önce..sonra ahkam kes bana burda.

 • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi01 Nisan 2013

  sayın Mehmet Eser, Firmamız Türkiye'de 17 yıldır devremülk, devretatil ve turizm sektöründe faaliyet göstermekte olup yaklaşık 15.000 tane üyemiz bulunmaktadır. sözleşmemizde fesih şartları da açıkça belirtilmiştir. Her 2 taraf da bunlara riayet etmek durumundadır. sözleşmede her 2 taraf için de yaptırımlar bulunmaktadır ve firma olarak biz buna uyuyorsak karşı taraf da uymak durumundadır. Siz firmamıza üye bile olmamışken ön yargınız ve bilinçsizliğiniz sebebiyle hediye tatilinizi kullanmayı bile redetmişken ne firmayı karalama hakkına sahipsiniz ne de yersiz kötü kamuoyu yaratabilirsiniz. Bu firma yıllardr her bulunduğu ilde pek çok insana iş olanağı vermiş pek çok kişiye tapularını teslim etmiş ve pek çok üyesine tatil olanağı sağlamıştır. Üye olmayan pek çok aile hediye tatili sırasında üye olmaya karar vermiştir. Bugün değilse olmaz dendiyse bu bir pazarlama stratejisidir ve günümüzde pek çok firma benzer stratejileri uygulamaktadır. Size tanıtımlarını sonuna kadar yapmışlar ve tanıtım sonunda hediye tatilinizi teslim etmişler. Ortada ne bir yanlış davranış ne de kötü bir durum söz konusu değil. Siz kimseye zorla birşey satmadığımızın, satın almayanlara da hediye tatil verdiğimizin açık bir kanıtı oldunuz. Teşekkür ederiz.

 • Mehmet30 Mart 2013

  şikayette bulunan arkadaşın biri para iadesi bile istemeden kalan senetlerden kurtulmak istiyor.insanları bu duruma düşüren mağdur eden bu şirkete yazıklar olsun..hakkınızı sonuna kadar arayın yakalarını bırakmayın arkadaşlar..kaptırmayın paranızı bunlara.

 • Mehmet25 Mart 2013

  insaallah en az hasarla atlatırsınız.tanıtım stratejilerinden anlamıştım..resmen çarpmak ve olay yerinden uzaklaşmak..keşke kanmasaydınız ramazan bey..umarım rızkınızı onlara kaptırmaz kurtarabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön