07 Eylül 2013

Karaderili Şirketler Grubu Yanlış Adres Veriyor!

2012/08/03 tarihinde Yalova Termal Place'den oldu bittiye getirilerek devremülk alım sözleşmesi imzaladım . Bana verdikleri sözleşme ile anlattıklarının uymadığını anlayınca, 08/08/2012 tarihinde noterden ihtarname çektim. Bu sürede KRD Grup ya telefonlarıma bakmıyordu yada olumsuz yanıtlar veriyordu.

20/09/2012 tarihinde mahkemede dava açtım. 5 ay kadar sonra dava lehime sonuçlandı. osyayı icra dairesine verdim yapılan tebligatta sözleşmede yazılı adres boş depo olarak çıktı. Yani sözleşmede yazılı adres bile sahte çıktı. 1 yıldan fazla oldu hala hukuk mücadelesi bitmedi . En son Yalova' ya gidip tekrar adres almak isteyeceğim , tabi bu sefer doğru adres verirlerse.

Ahmet 1.189 Okunma

Cevaplar

  • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi03 Mart 2014

    Sayın Üyemiz, Üyeliğiniz incelenmiş olup, ilgili birime iletilmiştir. İşleminiz en yakın sürede sonuçlandırılıp, tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılar.

  • Ahmet09 Ekim 2013

    yalovadaki tapu ve şirket banka hesaplarına ipotek koydurdum galiba yalovadaki tesisin arsasını icradan sattırmak zorunda kalacağım boşuna ordan devremülk almayın, artık o tesisi yapamazlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön