Karaderili Şirketler Grubu Satış Sırasında Yanlış Bilgi Veriyor.

Yasin P. |

Adana KRD Group aracılığıyla 2013 yılında Kütahya Emet termal otelden 2+1 apart devremülk satın aldım. Bana dairenin 2+1 olduğunu, benim adıma kiralama ve satış yapabileceklerini söylediler. Bana satılan apartın henüz yapılmaya bile başlanmadığını, bunun yerine termal otel içinde bir otel odasının bana verileceğini söylediler.

Adana'daki KRD Group bürosundaki Y** ve F**adlı yetkili satıcılar ile görüştüm. Bana İstanbul'daki KRD Group genel merkezinin mail adresini vererek buradan apartımın komisyon karşılığında satılabileceğini belirttiler. Daha sonra KRD Group genel merkezinden apartın satış veya kiralama işlemlerini kendilerinin yapmadığını söylediler.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin P.
  05 Haziran
  00:41

  Müşteri temsilcisi hala kandırma peşindeler .KRD GROUP yetkiliside yok ben ulaşamadım benimle irtibata gecenler sürekli değişiyor çünkü bir önceki gecen işten ayılmış oluyor.....

 • 15 Mayıs
  16:04

  Sayın üyemiz,

  Müşteri temsilcilerimiz sizlere gerekli açıklamayı yapmıştır. Görüşmelerinizi 444 2 547 nolu Çağrı Merkezimizle yapabilirsiniz. Yaşanan aksaklıklardan ötürü özür dileriz.

  Saygılar.