Karaderili Şirketler Grubu Para İadesinde Zorluk Çıkarıyor!

Emine T. |

Hediye tatil kazandınız telefonuyla gittiğimiz Kütahya termal otelden devre mülk aldık. Bitmemiş devre mülkü sattıklarını anladık. İhtarname çektik peşin yatırdığımız 8,365 tl'yi istedik 1,000 tl keserek iade edeceklerini söylediler ama bir türlü paramızı alamadık.

Uşaklı olmamıza rağmen mahkemeyi İstanbul tüketici mahkemesine açmamız gerekiyormuş. İstanbul'dan avukat bulduk 1,500 tl verdik, avukatımız icra kararı çıkarttı. Bu arada stresle dolu 10 ay geçirdik. Sonunda KRD Group bize 8,365 tl ödemezken, icra tutarı ile birlikte 11.000 üzerinde parayı hesabıma yatırdı. Benim çektiğim stresli günlerin hesabını kim verecek. Şikayeti kaldırın diye tehdit dolu telefon ettiniz, beni sinir ettiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Para İadesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine T.
  13 Mart
  13:43

  özür dilemeniz çektiğim sıkıntıyı silmiyor,firmaya olan güvenimi geri getirmiyor.Bedava tatil kazandığınız vadiğle insanları nasıl kandırdığınızı,devremülk alanların cayma hakkı olmasına rağmen bu aşamada ne kadar zorluklar çıkardığınızı herkese anlatmaya ve bu aşamada paramı nasıl aldığımı söylemeye devam edeceğim

 • 03 Mart
  18:28

  Sayın Emine Hanım,

  Şirket olarak yaşadığınız olumsuzluklardan ötürü özür dileriz.

  Saygılar.

 • Emine T.
  11 Aralık
  09:04

  8.365 TL. yatırdım.7.500 TL. elime geçti.Nasıl bu şirketten memnun olabilirim.865 tl. eksiğim var.Ayrıca notere avukata verdiğim vekalet parası,posta giderleri en önemlisi de psikolojik olarak yıpranmalarımızın bedelini kim ödeyecek.Bunun telfisi oluncaya kadar şikayettttttttçiyim.